سرتیتر اخبار
 

شهید حسین یوسف اللهی در روز‌های جنگ جانشین فرمانده واحد اطلاعات لشکر خودش بود و به خاطر پاکی‌اش، به صفای باطنی دست یافته و بعضی از راز و رمز‌های پیرامون خود را کشف کرده بود.

پدر تازه شهید شده بود که خانواده احمد برای عرض تسلیت و نیز خواستگاری به خانه آنها آمدند که با مخالفت های مادر روبرو شدند...

شهید سعید زارع یکی از شهدای حمله تروریستی اهواز است. ۱۰ تن از خانواده او قبلا به شهادت رسیده بودند و با پیوستن شهید سعید به آنها «تیم‌شان در بهشت تکمیل شد...»

آیین اختتامیه چهارمین فصل برنامه فرهنگی «چهل شب با چهل شهید علی آباد کتول» به میزبانی شهدا و خانواده هایشان و با دست اندرکاری جوانان این شهرستان برگزار شد.

پیکر پدر بزرگوار شهیدان سید رضایی روی دستان مردم شهید پرور علی آباد کتول تشییع شد و پس از آن در گلزار شهدای این شهرستان آرام گرفت.

با بروز بحران در سوریه و با تلاش و پیگیری شبانه‌روزی موفق به حضور در آن صحنه شد که در کمترین زمان به عنوان فرمانده تأثیرگذار شناخته شد.

اگر ورزش رو برای خدا انجام بدین عبادت است و اما اگر به هر نیت دیگری باشین ضرر خواهید کرد.

سه شخصیت بین المللی از کشورهای فرانسه و امریکا با حضور در شهرستان علی آباد کتول، با خانواده شهید ادموند بالیانس از شهدای ارامنه این شهرستان دیدار کردند.

ماجرای خواندنی از یادگاری دردناکی که صدام برای یک رزمنده ایرانی به جا گذاشت را مشاهده می‌کنید.

روز : ماه : سال :