سرتیتر اخبار
 

مراسم بزرگداشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصلی امام رضا (ع) علی آباد کتول برگزار شد.

همزمان با سالروز حماسه بصیرتی نهم دی ماه، اقشار مختلف مردم و مسئولین ادارات علی آباد کتول در مسجد جامع این شهرستان تجمع کرده و با شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر ضد ولایت فقیه، بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.

جشن یلدای دانش آموزان دبستان علامه مجلسی با میزبانی آن ها از پدر و مادرهایشان، در تالار بوستان علی آباد کتول برگزار شد.

خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و مردم علی آباد کتول در اختتامیه اولین اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان حضور با شکوه و پرشوری داشتند.

زنان گلستانی، سرو قامتان حماسه ی ایثار و شهادت هستند که از آغاز انقلاب اسلامی حماسه آفرینی های خود را در کنار مردان و پدرانشان آغاز کرده و تاکنون خط سبز انقلاب اسلامی را ادامه داده اند.

رییس مجلس شورای اسلامی در پی سفر به گلستان برای سخنرانی در اولین اجلاسیه ملی 4000 شهید این استان، به علی آباد کتول آمد و با مردم این شهرستان دیدار کرد.

با نگاه به گنجه ی خاطرات پر افتخار و مقتدرانه جنگ تحمیلی و دیگر اتفاقات تاریخ ساز کشورمان، می بینیم تنها رمز پیروزی ها در انقلاب اسلامی، وحدت مسلمانان اهل تشیع و اهل سنت است که همواره در همه جا این برادران و خواهران دینی کنار هم بوده اند. استان گلستان یکی از تابلوهای زیبای وحدت اقوام در کشورمان است که از دفاع مقدس گرفته تا مهاجران الی الله شهدای گرانقدرمان برای ماندگاری این تابلوی زیبا، با خون خود پای آن را امضا زده اند.

کنگره ملی اسوه های صبر و ایثار از ویژه برنامه های اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان به میزبانی مردم شهید پرور علی آباد کتول در مصلی امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد.

نمایشگاه اسوه های صبر و ایثار فعالیت خود را از هفته پیش برای حضوری با شکوه ذیل کنگره ملی اسوه های صبر و ایثار و بزرگداشت شهدای زن استان گلستان در علی آباد کتول آغاز کرده که دوربین زرین نامه به سراغ کادر اجرایی آن رفته است.

روز : ماه : سال :