سرتیتر اخبار
 

اولین یادواره "شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی" و " شهید دفاع مقدس عباس شیبانی" با عنوان "آبروی محله ما" با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان شهرستان در مقابل خانه پدری شهید در فاضل آباد برگزار شد.

کاروان عاشورا از میان شهر علی آباد کتول گذشت تا به مقتل حسین و 72 یار وفادار و بصیرش برسد و باری دیگر برای عاشقان سالار شهیدان روایت کند که عصر عاشورای سال 61 هجری قمری بر بازماندگان اهل بیت حسین (ع) در کربلا چه گذشت.

عزاداران حسینی در شهرستان علی آباد کتول همزمان با سالروز شهادت سید و سالار شهیدان یکپارچه به سوگ نشستند و با برگزاری آیین ها و مراسم های دسته روی، زنجیر زنی و تعزیه خوانی در این مصیبت بزرگ، با حضرت صاحب الزمان (عج) همنوا شدند.

عبور از روزهای محرم سال های گذشته برایمان خاطراتی ساخته است که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان (ع) در خاطرمان زنده می شود. خاطراتی از بودن آن هایی که شاید حالا دیگر نیستند.

نیروهای مسلح و بسیجیان شهرستان های علی آباد کتول، رامیان و آق قلا صلابت و اقتدار خود برای دفاع از ایران اسلامی را در رژه 31 شهریور که همزمان با آغازین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد، به نمایش گذاشتند.

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور و جهان در 15 نقطه ی شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

واقعه «غدیر خم» در آستانه عید سعید غدیر در شهرستان علی آباد کتول بازسازی شد.

همه منتظر هنرنمایی هنرمندانی هستیم که واقعه تاریخی مهم و بزرگ غدیر را فردا برایمان بازسازی می کنند، در همین راستا گوشه ای از زحمات فعالان فرهنگی و مردمی این برنامه محوری را به تصویر کشیده ایم.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از مناطق سیل زده در علی آباد کتول بازدید کرد.

روز : ماه : سال :