سرتیتر اخبار
 

مردم شهرستان علی آباد کتول در دومین شب از لیالی پرفیض قدر، با نداهای الغوث و العفو غرق در نور بندگی، دعا و دلدادگی به آستان حضرت دوست شدند.

مراسم معنوی «گلشن وحی» به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران علی آباد کتول در فاطمیه امام حسن عسگری (ع) این شهرستان برگزار شد.

مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد صاحب الزمان (عج) علی آباد کتول برگزار شد.

مردم علی آباد کتول صبح امروز (29 اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

این روزها که در دوران نامزدی انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96 قرار داریم، شهر علی آباد کتول حال و هوای دیگری پیدا کرده و حجم وسیعی از چهره اش را بنرهای تبلیغاتی که می خواهد نظر شهروندان را به خود جلب کند، پوشانده است.

سی و سومین یادواره شهید سید مرتضی مطهری و تکریم مقام معلم در علی آباد کتول برگزار شد.

ساعت 12:05 دقیقه ظهر چهارشنبه ‌در معدن زغال‌سنگ آزادشهر در استان گلستان انفجاری شدید رخ داد و باعث تخریب بخشی از این معدن شد. در این حادثه 35 کارگر معدن جان باختند.

رزمایش بزرگ شهدای مدافع حرم با حضور پیکر شهید مدافع حرم محمد رضا شیبانی مجد و رمز «یا رسول الله» در علی آباد کتول برگزار شد.

مساجد شهرستان علی آباد کتول این روزها میزبان معتکفینی هستند که خواسته اند در حوض رجب دل های خود را جلا داده و گعده می گیرند و می خواهند با همراهی هم در این روزهای بهاری که فصل رستاخیز زمین است، روح خود را احیاء کنند.

روز : ماه : سال :