سرتیتر اخبار
 

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از مناطق سیل زده در علی آباد کتول بازدید کرد.

شب گذشته باران شدیدی در دو دهنه محمد آباد کتول و زرین گل  شهرستان علی آباد کتول شروع به باریدن کرد که سبب وقوع سیلاب شده و خسارات زیادی در این شهرستان برجای گذاشت. این باران ها هم اکنون به طور نقطه ای در منطق کوهستانی و جنگلی منطقه ادامه دارد.

سفیران شاه خراسان که در آستانه میلاد شمس الشموس حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به گلستان آمده اند، در روزهای حضور خود در علی آباد کتول با پرچم متبرک رضوی به خانه مسکینان رفتند و با دردمندان دیدار کردند تا به این بهانه عاشقان ولایت از راه دور ولی نعمت خود را زیارت کنند.

دهنه زرین گل یکی از مناطق طبیعی و بکر شهرستان علی آباد کتول است که پوشش گیاهی، ذخیرگاه سرخداری و زیستگاه جانوری آن از چند سال پیش با اجرای پروژه انتقال آب سرچشمه های این منطقه به استان سمنان، در معرض خطر جدی قرار گرفته است.

چلنگری به معنی ساخت آهن آلات خرد از قبیل: زنجیر و انبر و میخ و قفل و کلید و امثال آن است.

تصاویر ثبت شده از زندگی روزمره مردم و محیط پیرامون شهر.

پس از ابلاغ دستورالعمل اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری بسیج سازندگی علی آباد کتول برای تحقق این مهم در شهرستان پا به میدان نهاد و امروز نشانه های زیادی از خود در حمایت از عرصه های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی برجای گذاشته است.

نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام سید مهدی موسوی امام جمعه علی آباد کتول در میدان ولایت این شهرستان اقامه شد.

اولین افطار خیابانی در علی آباد کتول، با سفره ساده و میزبانی شایسته اش، جمع زیادی از رهگذران خیابان امام رضا (ع) را در جوار گلزار شهدای گمنام این شهرستان گرد هم جمع کرد.

روز : ماه : سال :