سرتیتر اخبار
 

مساجد شهرستان علی آباد کتول این روزها میزبان معتکفینی هستند که خواسته اند در حوض رجب دل های خود را جلا داده و گعده می گیرند و می خواهند با همراهی هم در این روزهای بهاری که فصل رستاخیز زمین است، روح خود را احیاء کنند.

نوزده فروردین روز شرف الشمس است و برای این روز اعمال و آداب خاصی آمده است. در باور عامیانه "شرف الشمس" نگین انگشتری زردرنگ است که بعضی‌ها به نیت گشایش در کارها به دست می‌کنند، اما در واقع شرف الشمس سنگ نیست، بلکه دعایی است که در روز نوزدهم فروردین با آدابی خاص آن را می‌نویسند و نقشی رمزگونه را پشت انگشتر عقیق زردرنگ حک می‌کنند

انتهای پیام/

در این فصل رستاخیز، بهار در هر نقطه از گلستان حماسه ی بیداری خلق کرده و شکوه طبیعت و شکوفایی گل ها و شکوفه ها اوج لذت را برای چشم هر بیینده ای پدید آورده است.

جمع زیادی از مردم علی آباد سال خود را با حضور در امامزاده هارون (ع) و گلزار شهدای این شهرستان سال جدید خود را آغاز کردند.

شهید 29 ساله فرزند روح الله از ام الرصاص آمد تا همه ی آموخته هایش در دانشگاه دفاع مقدس را به دانشجویان و اساتید دانشکده امام خمینی (ره) علی آباد کتول بیاموزد.

آیین تشییع پیکرمطهر3 شهید خوشنام با حضور نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی گلستان با شرکت 15 دوچرخه سوار از سراسر استان در علی آبادکتول برگزار شد.

 اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان علی آباد کتول امروز با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه، بار دیگر ایستادگی، ماندن در مسیر انقلاب و انقلابی گری را به نمایش گذاشتند. 

تاکسی های عمومی علی آباد کتول به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در خیابان های این شهر رژه رفتند.

روز : ماه : سال :