سرتیتر اخبار
 

اولین جشنواره غذای سالم بانوان ورزشکار سالن های ورزشی علی آباد کتول با عنوان «غذای سالم- زندگی سالم» در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید داوود مزرعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش زرین نامه؛ رحمت الله محمدی رییس اداره شیلات علی آباد کتول در حاشیه این جشنواره در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی بیان کرد: اولین جشنواره غذای سالم بانوان ورزشکار در سالن های ورزشی با مشارکت اداره ورزش و جوانان و اداره شیلات این شهرستان و در راستای ارتقاء سلامت جامعه با مصرف غذای سالم و قرارگیری آبزیان در سبد غذای خانواده برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جشنواره بیش از 70 نوع غذای سالم و متنوع شامل ماهی شکم پر، ماهی سوخاری، شنسل ماهی، کباب ماهی و... مشاهده شد، اظهار کرد: همانطور که غذای سالم بر سلامتی انسان موثر است و آبزیان از نظر پزشکی به عنوان غذای سالم شناخته شده و ما باید تلاش کنیم که با برگزاری جشنواره های طبخ غذا، سرانه مصرف آبزیان در خانواده ها را افزیاش دهیم.

محمدی تصریح کرد: علی آباد کتول با 13 مزرعه فعال قزل آلا به عنوان قطب قزل آلای استان گلستان مطرح است و از این رو در شهرستان کمبود ماهی نداریم و امید است با ارتقاء فرهنگ استفاده از غذای سالم و افزایش سرانه مصرف آبزیان و ماهی، جامعه ای سالم و با نشاط داشته باشیم.

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

jashnqaza1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :