سرتیتر اخبار
 

تجمع بزرگ عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) به مناسبت اولین روز هفته دفاع مقدس در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

به گزارش زرین نامه؛ سرهنگ مجید زمانی فرمانده سپاه پاسداران علی آبادکتول در تجمع عاشورایی که با حضور خانواده معظم شهدا، حجت الاسلام ریاحی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرگان، حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه، هدایتی کتولی فرماندار، مسئولین ادارات و اقشار مختلف بسیجیان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه ها و از خودگذشتگی های رزمندگان ما در دوران جنگ تحمیلی است و تقارن این هفته با ایام محرم و عزاداری امام حسین (ع)، پیام آور ایستادگی، مقاومت و سازش ناپذیری جمهوری اسلامی ایران مقابل ظالمان جهان است.

بسیجیان مقتدرانه پای انقلاب ایستاده اند

tajamo1

وی با اشاره به سخن «هیهات من الذله»امام حسین (ع) در روز عاشورا، اذعان کرد: امروز بسیجیان با روحیه دوران دفاع مقدسی و فرهنگ عاشورایی در پاسداری از انقلاب اسلامی تحت زعامت ولایت مطلقه و حکیمانه فقیه، مقتدرانه ایستاده است.

زمانی تصریح کرد: مسئولین باید قدردان ایستادگی بسیج باشند و از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهره بگیرند.

دفاع مقدس مجموعه ای ماندگار از رشادت های رزمندگان 

tajamo1

حسن هدایتی کتولی فرماندار شهرستان علی آباد کتول در این مراسم ۹۵ ماه حماسه، ۲ هزار و ۹۰۰ روز جوانمردی و ایثارگری، ۱۶۳ عملیات و تقدیم هزاران شهید و جانباز و آزاده و ایثارگر و رزمنده در جنگ تحمیلی، اذعان کرد: دوران دفاع مقدس، مجموعه ای ماندگار از رشادت ها و دلاورمردی های شهدا و رزمندگان برای دفاع از خاک و کیان میهن اسلامی است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس برای ما عزت آفرید، اظهار کرد: آنچه ما را پیروز و رژیم بعث عراق را به عقب نشاند، اطاعت جوانان و رزمندگان از ولایت فقیه بود، امروز نیز اطاعت از ولایت مطلقه ی فقیه برای پیروزی مقابل جبهه استکبار، بر همه ی ما یک تکلیف است.

هدایتی کتولی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در این سال ها از شرایط سختی برای پیشرفت و توسعه عبور کرده، افزود: امروز هم که در شرایط سختی قرار داریم، باید دست به دست هم داده، از ولایت پیروی کرده و حامی دولت باشیم، تا از این گردنه سخت عبور کنیم.

راز ماندگاری انقلاب اسلامی

tajamo1

حجت الاسلام علیرضا ریاحی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه گرگان هم در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی نشأت گرفته از عاشورای حسینی است.

وی با اشاره به راز ماندگاری انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بزرگ مردی همچون امام خمینی (ره) با تمام وجود و داشته اش در رأس این انقلاب قرار گرفت و سربازان و شهدای انقلاب اسلامی نیز همچون شهدای عاشورا مخلصانه برای دفاع از دین اسلام ایستادند که این ایستادگی همچنان ادامه دارد و شهدای مدافع حرم نمونه ای از همین استمرار است.

وی مولفه سوم در راز ماندگاری انقلاب اسلامی را وجود مردم با بصیرت، شجاع و انقلابی کشورمان دانست و گفت: دشمن از پشتیبانی مردم از ولایت فقیه و اقتدار انقلاب اسلامی می هراسد، چرا که همواره همه ی نقشه ها و توطئه هایشان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران به واسه همین پشتیبانی مردم نقش بر آب شده است.

در بخش پایانی این تجمع، با نوای محمد زنگویی برای سرور و سالار شهیدان عزاداری و سینه زنی شد.

tajamo1


تصاویر تجمع عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) در علی آباد کتول

 tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

tajamo1

گزارش و عکس: نرگس تجری

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :