سرتیتر اخبار
 

سفیران و رایزنان فرهنگی 12 کشور قاره های آسیا، آفریقا و آمریکا از منطقه نمونه گردشگری آبشار و پارک جنگلی کبودوال بازدید کردند.

به گزارش زرین نامه؛ در حاشیه جشنواره بین المللی اقوام در گلستان، سفیران و رایزنان فرهنگی کشورهای نروژ، قزاقستان، چین، پاکستان، سنگال، اکوادور، مالزی، تاجیکستان، اندونزی، کره شمالی، قبرس و غنا برای بازدید از آبشار و پارک جنگلی کبودوال به شهرستان علی آباد کتول آمدند.

این برنامه به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، اداره میراث ‏فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرمانداری، شهرداری و شورای شهر علی آباد ‏کتول و با هدف آشنایی سفیران و رایزنان فرهنگی کشورهای مختلف با جاذبه های گردشگری و صنایع دستی شهرستان و فراهم سازی زمینه سرمایه گذاری و جذب ‏گردشگر برگزار شد و در آن عنایت مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان، هدایتی کتولی فرماندار، اسفندیاری شهردار، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین علی آباد کتول نیز در این بازدید حضور داشتند.

‏ حسن هدایتی کتولی در جمع سفیران کشورها، شهرستان علی آباد کتول را یکی از شهرستان ‏های منحصر به فرد دانست و گفت: این منطقه علاوه بر داشتن جاذبه های گردشگری، قومیت های فراوانی دارد که در کنار هم با ‏صلح و صفا زندگی می کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که سفیران زمینه ساز جذب گردشگر و سرمایه گذاری ‏در این شهرستان باشند.‏ 

اجرای موسیقی مقامی زنده توسط هنرمندان علی آباد کتول و پذیرایی از مهمانان با سوقات محلی علی آباد کتول از بخش های دیگری بود که در حاشیه این برنامه انجام شد.

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

safir1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :