سرتیتر اخبار
 

آیین قدردانی از حامیان پویش لبخند رضایت در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه علی آباد کتول از برگزاری سومین رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه «اوقاف» در این شهرستان خبر داد و گفت: 100 بسته معیشتی در قالب این رزمایش به نیازمندان شهرستان علی آباد کتول اهداء شد.

منزل مسکونی پدر روشندل روستای ترکمن نشین کوچک نظرخانی، به همت سپاه پاسداران، بنیاد مسکن و اداره بهزیستی شهرستان علی آباد کتول به بهره برداری رسید.

رییس جهاد کشاوزی شهرستان علی آباد کتول با اشاره به کاهش 73 درصدی تخصیص نهاده ها میان مرغداری های این شهرستان گفت: در 6 ماه نخست امسال تعداد 2 میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های علی آباد کتول کاهش یافت.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه علی آباد کتول از توزیع 1000 بسته نوشت افزار در قالب کمک مؤمنانه میان دانش آموزان کم برخوردار و نیازمند این شهرستان خبر داد.

 یک دستگاه خودروی سواری مسافربری در میانه راه علی آباد کتول به فاضل آباد، طعمه حریق شد.

طبقه سوم یک مجتمع مسکونی در علی آباد کتول طعمه حریق شد.

کنجکاوی ها و بازیگوشی های کودک علی آبادی سبب شد به درون چاه فاضلاب سقوط کند اما خدا با او یار بود و زندگی دوباره یافت.

جاماندگان اربعین حسینی شهرستان علی آبادکتول امسال موکب های خود را در جوار گلزار شهدای گمنام این شهرستان دایر کرده اند تا خدمت به خلق خدا کنند و شاید آرام بگیرند.

دهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول برگزار شد.

دومین جشنواره ملی زیبایی آیینی اسب اصیل ترکمن در شهرستان علی آباد کتول، قطب نوظهور اسب اصیل ترکمن برگزار شد.

این روزها نحوه توزیع نهاده های طیور میان مرغداران علی آباد کتول بیش از پیش در هاله ای از ابهام قرار گرفته و پشت پرده اتفاقاتی در حال وقوع است که ورود دستگاه های نظارتی برای دفاع از حقوق مرغداران را می طلبد.

به گزارش زرین نامه: به باور بسیاری از کارشناسان فوتبال استان و طی یک نظر سنجی در فضای مجازی ، علی آباد کتول فوتبالی ترین شهرستان در استان گلستان انتخاب شد. قهرمانی در فوتبال و فوتسال در بالاترین سطح فوتبال استان، تعدد مدارس فوتبال ( 7 مدرسه فوتبال در شهرستان در حال فعالیت هستند) ، معرفی بازیکنان متعدد به باشگاه های بزرگتر و حتی تیم ملی، وجود مربیان با دانش و تحصیلکرده و ... از دلایل این انتخاب است.

فوتبال در علی آباد از دیر باز دارای جایگاه قابل اعتنایی است و بزرگانی چون حسین مزیدی، محمد رضا مهاجری، صفر اصلانی، محمد قوشکرپی، حسین شکی، حسن شکی، مرحوم فتح الله مزیدی، حمید نعمتی، محمد مزرعه، علی یزدان پرست، سید محمد کریمی، عباس گرایلی و ... سال ها در سطح اول شهرستان و استان بازی های درخشانی از خود به نمایش گذاشتند ولی به دلیل سلطه شهرهای بزرگ و به ویژه پان تهرانیسم هیچگاه به حق شایسته خود در فوتبال دست پیدا نکردند.

با  وجود این بی مهری در حق فوتبال علی آباد ، فوتبال هیچگاه در این شهرستان از رونق نیفتاد و نسل جوان این شهرستان پای در جای پای بزرگان نهادند و جوانان جویای نام این خطه،  امروز در سطح اول استان آقایی می کنند.

یکی از این بازیکنان جوان و آینده دار شهرستان علی آباد کتول «ابوالفضل کتولی» است. او که در حال حاضر در تیم ستارگان ایران بازی می کند، یکی از استعدادهای فوتبالی استان است که در صورت توجه ویژه و حمایت، در آینده حرف های زیادی از ایشان خواهیم شنید. کتولی همچون سایر فوتبالیسیت های نوجوان آرزوی بازی در بالاترین سطح فوتبال را دارد و امید وار است با تلاش و کوشش به این رویا جامه عمل بپوشاند.

5455429.14

به منظور آشنایی بیشتر با این بازیکن مصاحبه کوتاهی با ایشان انجام دادیم:

فوتبال را از چه سنی آغاز کردید؟

بنده فوتبال را از سنین کودکی آغاز کردم و علی رغم اینکه نسل امروز و هم سن و سال های خودم بیشتر به بازی های رایانه ای علاقه مند هستند، من علاقه شدیدی به فوتبال داشتم و به همین منظور فوتبال را از سال 96 به صورت حرفه ای ادامه دادم.

تا کنون در چه باشگاه هایی عضویت بازی کرده اید؟

ستارگان علی آباد ، شموشک گلستان و ستارگان ایران

مربیان شما در این مدت چه افرادی بودند؟

محسن مزیدی، احسان کیانی راد ، کیانوش رحمتی ، علی قاسم علی ، عیسی ساور سفلی مربیان بنده در سال های قبل بودند که همواره ممنون و قدردان زحمات آنها بوده و هستم. در حال حاضر نیز در باشگاه ستارگان ایران زیر نظر فیروز کریمی مربی بادانش و فهیم کشور در حال کسب تجربه هستم.

به کدام بازیکنان داخلی و خارجی علاقه دارید و به نوعی الگوی شما هستند؟

در ایران بازی مرتضی پور علی گنجی را می پسندم و در بین بازیکنان خارجی الگوی بنده پویول است.

در تیم ستارگان ایران در چه پستی بازی می کنید؟

در این تیم در رده زیر 17 سال به عنوان دفاع آخر بازی می کنم و کاپیتان هستم ولی با اجازه مربی تیم گاهی در تیم های رده بالاتر هم در پست دفاع بازی می کنم.

چطور به عضویت تیم ستارگان ایران در آمدید؟

از طریق یک آگهی اینترنتی متوجه شدم در این باشگاه از بازیکنان مستعد تست می گیرند و من هم تست دادم و پذیرفته شدم.

این باشگاه چه شرایطی دارد؟

باشگاه امکانات مناسبی دارد. دو زمین فوتبال چمن طبیعی، سونا، استخر، باشگاه بدن سازی، تی ار ایکس و سایر امکانات مورد نیاز یک مجموعه ورزشی حرفه ای که همواره در اختیار ما است.

فوتبال شهرستان را چگونه ارزیابی می کنید؟

فوتبال در سال های اخیر در این شهرستان پیشرفت زیادی کرده است و بازیکنان با علم روز فوتبال آشنا می شوند. کسب قهرمانی های متعدد و معرفی بازیکنان به باشگاه های بزرگ و حتی دعوت به تیم های ملی پایه و ... نشان از توسعه همه جانبه در فوتبال شهرستان است. امیدوارم با حمایت مسئولان فوتبال علی آباد به جایگاه اصلی خودش در سطح کشور برسد.

چه توصیه ای به هم سن و سالان خودتان دارید؟

انسانها دارای استعدادهای مختلفی هستند . من توصیه می کنم هر کس برای کشف و شناسایی استعدادهای خود تلاش کند و در همان مسیر حرکت کند. هر چند در این راه مشکلاتی نظیر دوری راه، دوری از خانواده ، درد غربت و ... وجود دارند ولی اگر می خواهیم در آینده حسرت عمر از دست رفته را نخوریم باید این مشکلات را تحمل کنیم. علاقه مندان به فوتبال در سطوح بالاتر میتوانند با هماهنگی در باشگاه ستارگان ایران حضور پیدا کنند و تست بدهند.

از فیروز کریمی بگویید. ایشان چه شخصیتی دارد؟

او مردی بسیار با شخصیت و با جذبه و در عین حال شوخ است. ولی در تمرین بسیار جدی و قاطع است و زمین فوتبال را همچون کلاس درس محترم و مقدس می داند. از ایشان در همین مدت کوتاه چیزهای زیادی یادگرفتم و مطالب سطح بالایی به ماآموزش می دهند.

سخن پایانی

ضمن تشکر از پدر و مادرم و خانواده ام که در این مدت همواره مشوق من بودند، ازمربیان و معلم های ورزش خود نیز کمال تشکر را دارم که سعی کرددند با نشان دادن مسیر درست، اینده ورزشی ام را ترسیم کنم و برای رسیدن به آن تلاش کنم. امیدوارم روزی بتوانم پاسخ اعتماد خانواده و مربیان را بدهم و بتوانم استعادهای فوتبالی ام را در معرض نمایش بگذارم.

                                  photo ۲۰۲۰ ۱۰ ۰۵ ۱۷ ۱۶ ۰۹ 

photo ۲۰۲۰ ۱۰ ۰۵ ۱۷ ۱۶ ۰۷

photo ۲۰۲۰ ۱۰ ۰۵ ۱۷ ۱۶ ۰۶

photo ۲۰۲۰ ۱۰ ۰۵ ۱۷ ۱۶ ۰۸ 2

 

 

 

 

«شهروندان معتقدند علی آباد کتول شهر تاریکی است» و این را اعضای شورای اسلامی شهر علی آباد کتول برای رییس اداره توزیع برق نقل می کنند. شهردار نیز اظهار می کند ما از دریافت وجه بابت خسارت قطع سرشاخه درختان توسط مامورین اداره برق چشم پوشی می کنیم اما انتظار داریم معابر روشن شود.

روز : ماه : سال :