سرتیتر اخبار
 

فرماندار علی آباد کتول با تاکید بر لزوم برنامه محوری در راستای ایجاد اشتغال جوانان در روستاها گفت: این شهرستان از پتانسیل بالایی در زمینه ایجاد اشتغال و اشتغال سبز برخوردار است.

5 پروژه روستایی بخش مرکزی علی آباد کتول از محل اعتبار پروژه های بند (و) تبصره 6 قانون بودجه ی سال 95 به بهره برداری رسید.

تجمع «ندای فطرت» با هدف ترویج و حفظ حجاب و تحکیم بنیان خانواده با حضور بانوان علی آباد کتول در جاده سلامت این شهرستان برگزار شد.

فرماندار علی آباد کتول با اشاراه به تغییر ساعت کار در ادارات استان، گفت: ساعت کار ادارات در این شهرستان در تابستان از ساعت 6:30 آغاز شده و در ساعت 13:30 پایان می یابد.

فرماندار علی آباد کتول دقت و تلاش مدیران دستگاه ها جهت جذب اعتبارات در راستای بهره برداری از پروژه های بر زمین مانده و اجرای پروژه های جدید در شهرستان را خواستار شد.

فرماندار شهرستان علی آباد کتول با صدور پيامی به مناسبت 14 تير ماه روز شهرداري ها و دهياري ها گفت: هدف از نامگذاری این روز، هم افزایی، افزایش همدلی و تعامل بیشتر مردم با خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مردم است.

بخشدار کمالان شهرستان علی آباد کتول با بیان اینکه رشد صنعت گردشگری و توریسم در روستاها موجب رونق تولید و اشتغال شود، گفت: دهیاران علم و تجربه را در مدیریت نوین روستایی متجلی ساخته و در سال های اخیر سبب رشد و پیشرفت روستاها شده اند.

مدیر ایستگاه هواشناسی شهرستان علی آباد کتول به عنوان مدیر برتر ایستگاه های هواشناسی استان گلستان انتخاب و تجلیل شد.

در پی فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب 72 بانوی فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرستان علی آباد کتول برای اجرای این فرمان به میدان رزم جبهه عفاف و حجاب آمدند.

در راستای اجرای فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری، ایستگاه عفاف و حجاب در علی آباد کتول با هدف امر به معروف و نهی از منکر بانوان بی حجاب و بد حجاب در این شهرستان افتتاح شد.

فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول از کشف یک کاسه و 68 سکه عتیقه در این شهرستان خبر داد.

فرماندار و رییس نیروی انتظامی علی آباد کتول به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با دو خانواده شهيد مبارزه با مواد مخدر و مرزبانی این شهرستان ديدار كردند.

 مدیر موسسه علمی سپهر دانش معتقد است: موسسات آزاد علمی حلقه مفقوده کیفیت و کمیت در مقوله آموزش هستند که به نوعی وظیفه و رسالت پُر کردن خلاء های آموزشی موجود در سیستم فعلی آموزش و پرورش را عهده دارند.

دادستان علی آباد کتول از کشف باند مافیای گندم در علی آباد کتول خبر داد و گفت: این باند با فاکتورسازی هایی که انجام می داد 500 برابر بیشتر از کشاورزان سود دریافت می کرد.

درختانی سال گذشته به یاد شهدای اصناف در پارک انقلاب علی آباد کتول غرس شد و حالا این درختان نشانه ای شده اند برای ادامه زندگی و این شهر با ترکیب آن ها میان درختان دیگر، نفس های عمیقتری می کشد.

روز : ماه : سال :