سرتیتر اخبار
 

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اعلام حمایت قاطع خود از سید ابراهیم رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح، گفت: آیت الله رئیسی را انسانی با تقوا، ساده زیست و کاملا شایسته می دانم. به ایشان امید دارم و رای خودم را به ایشان می دهم.

مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی مجد با تجمع و صدور بیانیه خانواده شهدای مدافع حرم گلستان در مخالفت با حضور کرباسچی در این استان همراه بود.

خانواده شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی مجد واکنش به خبر حضور قریب الوقوع غلامحسین کرباسچی به استان گلستان در پیامی اعلام کردند: ما به هیچ وجه راضی به حضور کرباسچی در گلستان نیستیم.

دعوای خانوادگی بر سر ارث و میراث در علی آباد کتول یک قربانی گرفت.

رییس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان علی آباد کتول گفت: باید همدلی میان همه ی عوامل انتخابات حاکم باشد و بازرسان نیز تعامل خوبی با عوامل اجرایی داشته و بر اساس قانون این مسؤولیت خطیر را به درستی به انجام برسانند.

رئیس جبهه مردمی انقلاب گلستان از فعالیت‌های مخرب دولتی‌ها برای تخریب حجت‌الاسلام رئیسی در شهرستان علی‌آبادکتول خبر داد و گفت: با صحبت‌های اخیر روحانی مشخص شد توزیع بسته‌های «نسیم کرامت» توسط دولت برای تخریب حجت‌الاسلام رئیسی است.

فرمانده بسیج سپاه شهرستان علی آباد کتول گفت: بسیج سازندگی علی آباد کتول سال گذشته ۱۷ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال تسهیلات به فعالان بسیجی عرصه اقتصاد مقاومتی این شهرستان تسهیلات اعطاء کرد.

دبیر هیئت بازرسی انتخابات علی آباد کتول گفت: آراء مردم امانتی است که سرنوشت آینده کشور را می سازد و بر همین اساس باید انتخابات با حداکثر اطمینان و کمترین خطا برگزار شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول از کشف جسدی مشکوک در متروکه ای از شهر فاضل آباد خبر داد.

7 مدرسه ابتدایی در مناطق محروم استان گلستان امروز به طور همزمان توسط سازمان بسیج سازندگی کلنگ زنی شد.

اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم شهرستان علی آباد کتول را می توان یکی از اورژانس های منحصر به فرد در دنیا قلمداد کرد که علاوه بر درمان بیماران اورژانسی و تلاش برای نجات جان بیماران، هر از گاهی، فیلم های اکشن، خانوادگی، پلیسی و ... نیز در آن اکران می شود! 

 جشن گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با برنامه های شاد و متنوع در تالار بوستان شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

آیین تجلیل از مربیان قرآن کریم علی آباد کتول به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در «ضیافت نور» این شهرستان برگزار شد.

آیین تجلیل از اساتید دانشکده فنی حرفه ای پسران امام خمینی (ره) شهرستان علی آباد کتول به مناسبت گرامیداشت هفته معلم برگزار شد.

کارگران شهرداری علی آباد کتول که داغ کارگران جانباخته معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بر دلشان سنگینی می کرد، با قرائت قرآن و دعا به سوگ آن مظلوم ها نشستند.

روز : ماه : سال :