سرتیتر اخبار
 

معاون اقتصادی شرکت کشت و صنعت خاور دشت علی آباد کتول با اشاره به گام بلند این شرکت در کشت قراردادی محصولات کشاورزی گفت: بعد از کسب تجربه موفق در کشت قراردادی کلزا، آماده خرید محصول پنبه کشاورزان هستیم.

فرمانده انتظامی علی آباد کتول به مناسبت هفته بزرگداشت مقام خبرنگار، از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد.

اولین جلسه رسمی شورای ششم شهر علی آباد کتول در حالی برگزار شد که سه تن از اعضای این شورا ساز اختلاف کوک کرده و در جلسه بررسی کاندیداهای ریاست شهرداری که هنوز گزینه ای در آن به قطعیت نرسیده، حاضر نشدند.

شنیده های موثق از حوزه انتخابيه شهرستان علی آباد کتول حاکی از آن است که ششمین دوره انتخابات شورا در 2 روستای ییلاقی این شهرستان باطل شده و همچنین احتمال تغییر اعضای شورای شهر علی آباد کتول و فاضل آباد وجود دارد که این مهم امروز نهایی می شود.

مدافعان حریم خانواده به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در جاده سلامت علی آباد کتول گردهم آمده و این روز را جشن گرفتند.

مردم شهرستان علی آباد کتول امروز با حضور در شعب اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، همراه با هموطنان خود، برگ زرین دیگری از تاریخ جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند.

مردم روستاها و شهرهای شهرستان علی آباد کتول امروز با حضور در پای صندوق های رای، سرنوشت خود را برای چهار سال آینده تعیین کردند.

رییس ستاد انتخابات علی آباد کتول از آمادگی 156 شعبه برای اخذ آراء مردم در این شهرستان خبر داد و گفت: در این انتخابات حدود 105 هزار نفر از مردم شهرستان علی آباد کتول واجد شرایط رای هستند.

تبلیغات کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از حدود 2 هفته پیش و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی از یک هفته پیش آغاز شد و تا شب گذشته ادامه داشت.

مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول از مشارکت 1500 دانش آموز رای اولی این شهرستان در انتخابات 28 خرداد ماه جاری خبر داد و گفت: این دانش آموزان با حضور در پای صندوق های رای، برای اولین بار همراه با دیگر هموطنان سرنوشت کشور را برای 4 سال آینده رقم می زنند.

فرماندار علی آباد کتول با استقبال از ایده تیم پایگاه خبری تحلیلی زرین نامه در برگزاری تریبون آزاد مردمی و مناظرات کاندیداهای شورای اسلامی شهر علی آباد کتول گفت: رسانه ها با برگزاری چنین برنامه های چالشی علاوه بر ایجاد شور انتخاباتی می توانند در انتخاب کاندیداهای اصلح به مردم کمک کنند.

فرمانده سپاه ناحیه علی آباد کتول با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات پیش رو، گفت: 28 خرداد ماه لیله القدر مردم ایران است که با حضور در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح، سرنوشت خود را برای 4 سال رقم می زنند.

ستادهای انتخاباتی شورای وحدت مرکزی، بانوان و جوانان آیت الله رییسی با حضور اقشار مختلف مردم در علی آباد کتول افتتاح شد.

علاءالدین بروجردی معاون بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز نوآوری فناوری های هوشمند و مرکز تحقیقات انرژی واحد علی آباد کتول بازدید کرد.

روز : ماه : سال :