سرتیتر اخبار
 

مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر جوانان کشور با حضور 6 تیم به میزبانی هتل کانیارعلی آباد کتول در سالن سرداران شهید این شهرستان آغاز شد.

به گزارش زرین نامه؛ مرحله مقدماتی رقابت های والیبال جوانان کشور در سال جاری در 2 گروه برگزار می شود که رقابت های منطقه یک با حضور تیم های سایپا تهران، کاله آمل، متین صالحین ورامین، شهرداری اراک، پارسه تهران و هاوش گنبد در شهرستان علی آباد کتول در حال پیگیری است.

خلیل یگانه مجد ناظر فدراسیون والیبال و سرپرست فنی این مسابقات، درباره برگزاری این رقابت ها گفت: این مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و بعد از پایان دور مقدماتی 4 تیم برتر از هر گروه به مرحله نهایی صعود می کنند که بازی های این مرحله در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی سطح فنی این رقابت ها را بسیار بالا و قابل قبول ارزیابی کرد و افزود: پیشرفت والیبال ایران در سال های اخیر ماحصل سرمایه گذاری روی جوانان و شناسایی افراد مستعد است.

یگانه مجد با بیان اینکه برگزاری این مسابقات هم به منظور شناسایی بازیکنان مستعد و برتر در سطح کشور است، تصریح کرد: در اولین روز این مسابقات تیم هاوش گنبد گام نخست را محکم برداشت و موفق شد در 3 ست پیاپی تیم شهرداری اراک را مغلوب کند.

وی افزود: در سایر بازی ها هم تیم های کاله آمل و متین صالحین ورامین به دیدار هم رفتند که تیم کاله موفق شد با نتیجه 3 بر 2 تیم متین صالحین را شکست دهد. همچنین تیم پارسه با نتیجه 3 بر صفر تیم بر سایپا غلبه کرد.

فدراسیون والیبال و سرپرست فنی این مسابقات در پایان خاطر نشان کرد: این رقابت ها به مدت پنج5 روز از سوم تا هفتم دی ماه در سالن سرداران شهید شهرستان علی آباد کتول برگزار خواهد شد.

گزارش: وحید حاج سعیدی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :