سرتیتر اخبار
 

تیم هاوش گنبد در رقابت های لیگ برتر جوانان کشور در منطقه یک به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش زرین نامه؛ مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر جوانان کشور با حضور6 تیم به میزبانی شهرستان علی آباد کتول در سالن سرداران شهید این شهرستان به صورت دوره ای برگزار و پس از 5 روز، رقابت تیم های برتر این دوره از مسابقات برای شرکت در مرحله نهایی مشخص شدند.

در پایان این دوره از رقابت ها، تیم هاوش به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های کاله آمل، سایپا تهران و پارسه به ترتیب عناوین دوم تا چهارم را از آن خود کرده و توانستند جواز حضور در مرحله نهایی را دریافت کنند.

خلیل یگانه مجد ناظر فدراسیون والیبال و سرپرست فنی این مسابقات، در خصوص برگزاری این رقابت ها بیان کرد: بنا به تصمیم فدراسیون والیبال مرحله مقدماتی رقابت های والیبال جوانان کشور در منطقه یک با حضور تیم های سایپا تهران، کاله آمل، متین صالحین ورامین، شهرداری اراک، پارسه تهران و هاوش گنبد در شهرستان علی آباد کتول استان گلستان و در منطقه دو با شرکت تیم های پیکان، بانک سرمایه، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، اردکان یزد و عمران ساری به صورت همزمان در شهرستان بابلسر استان مازندران برگزار شد و تیم های برتر هر منطقه مشخص شدند. 

وی افزود: 4 تیم برتر دور مقدماتی به مرحله نهایی صعود می کنند که بازی های این مرحله در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

یگانه هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی جوانان مستعد و پشتوانه سازی برای تیم های ملی نوجوانان و جوانان و حتی بزرگسالان عنوان کرد و گفت: سطح فنی این رقابت ها را بسیار بالا و قابل قبول دیدم. تعدادی از بازیکنان در این دوره فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و این نوید روزهای خوب برای والیبال ملی کشور است. بدون شک توجه به استعداد های بالقوه، در کنار مدیریت صحیح و تمرینات مستمر می تواند زمینه ساز پیشرفت روز افزون والیبال ما در سطح آسیا و دنیا شود.

وی همچنین از میزبانی شایسته هیات والیبال شهرستان علی آباد کتول قدردانی کرد و اذعان کرد: آنچه که مسلم است برگزاری یک دوره مسابقات در سطح ملی نیاز به امکانات و زیر ساخت های پیشرفته ای دارد. اما با وجود کاستی ها و کمبود امکانات در شهرستان علی آباد کتول مسئولان برگزار کننده این مسابقات را به نحو شایسته ای برگزار کردند و سنگ تمام گذاشتند.

یگانه خاطر نشان کرد: حامی مالی این مسابقات مدیریت هتل کانیار نیز در این چند روز فراتر از یک رویداد ورزشی به این مقوله توجه داشتند و با حمایت همه جانبه و برگزاری برنامه های جانبی نوعی همدلی و دوستی در بین بازیکنان تیم ها ایجاد کردند و ایام و لحظات خوشی را به یاد گار گذاشتند.

به گزارش زرین نامه؛  مرحله نهایی لیگ برتر جوانان از هفتم بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

hhjhhjhh

kaniarr1

kaniarr1

kaniarr1

گزارش: وحید حاج سعیدی

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:

رقابت های لیگ برتر والیبال جوانان کشور در علی آباد کتول / «هاوش گنبد» گام نخست را محکم برداشت

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :