سرتیتر اخبار
 

به مناسبت بزرگداشت سالروز حماسه بصیرتی نهم دی ماه، اقشار مختلف مردم و مسئولین ادارات شهر فاضل آباد و بخش کمالان در مسجد جامع این شهر تجمع کردند.

به گزارش زرین نامه؛ فرمانده سپاه شهرستان علی آباد کتول، بخشدار کمالان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهان نیروی انتظامی و حوزه مقاومت بسیج و مسئولین ادارات شهر فاضل آباد به همراه اقشار مختلف مردم امروز به یاد حماسه آفرینی ملت ایران در از بین بردن فتنه گری استکبار جهانی در نهم دی ماه 88، در مسجد جامع این شهر تجمع کرده و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت مطلقه فقیه تجدید میثاق کرده و بر دفاع همه جانبه از انقلاب و نظام اسلامی تأکید کردند.

 نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، که بر پایه ولایت فقیه که استمرار راه انبیای و امامان معصوم (ع) و میراث گران‌قدر معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) است، افتخارات و دست‌آوردهای عظیم و بی‌‌بدیل داشته است.

در تقویم تاریخ انقلاب اسلامی، دوران غرورآفرینی از تسخیر لانه جاسوسی امریکا، ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس، پیشرفت در عرصه‌های مختلف و... ثبت شده است که جزو لاینفک هویت هر ایرانی به شمار می‌رود و در این میان، دشمنان ایران و اسلام پیوسته در تلاش بوده‌اند که با توطئه‌های خصمانه مسیر رشد و توسعه ملت ایران را ناهموار کنند.

حماسه عظیم مردم در 9 دی به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، به درستی تجلی قدرت الهی و روح حسین‌بن علی(ع) و دست خداوند بود که از قلوب با ایمان و اراده‌های راسخ ملت مسلمان، شجاع و مبارز ایران ظهور یافت تا بساط فتنه فتنه‌گران و دشمنان انقلاب را در هم پیچیده شود و عظمت و اقتدار ملی مردم و نظام را به منصه ظهور برساند.

دستاورد حضور حماسی ملت ایران در 9 دی‌ ماه، اقتدار و استحکام نظام و «گفتمان انقلاب اسلامی» را نزد دوستان و دشمنان ارتقا بخشید و به جهانیان اثبات کرد مردم و نظام در ایران اسلامی در پرتو «ولایت‌فقیه»، حقیقت واحدند و از چنان ریشه، ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به ‌راحتی قادرند هر توطئه و فتنه‌ای را خنثی کنند.

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

9dey95faz1

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:

تجلی حضور با شکوه مردم علی آباد کتول در تجمع حماسی 9 دی+ تصاویر

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :