سرتیتر اخبار
 

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دانشجویان بسیجی باید در عرصه های مختلف علمی الگو بوده و رتبه های برتر را کسب کنند، گفت: بسیجی عنصری آراسته به فضیلت هاست و با تحقیق و پژوهش سخن می گوید.

به گزارش زرین نامه؛ آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی در در آیین تجلیل از سجاد خلف مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول بیان کرد: انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بزرگترین دستاورد کشور ماست و شما جوانان میراث داران انقلاب اسلامی هستید.

وی اظهار کرد: شما دانشجویان باید انقلاب را به خوبی درک کنید و کامل بشناسید، تا در انتقال آن به نسل های دیگر موفق و پیروز باشید.

آیت الله حسینی شاهرودی تصریح کرد: امروز نیاز جامعه بشری مسائل تربیتی است و ما برای این مهم در دنیا، هر روز حرف های تازه ای داریم که سبب می شود.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه علم و دین مکمل یکدیگر هستند و وحدت حقیقی در باب علم و دانش انعکاس می یابد، خاطر نشان کرد: تفکر انقلابی جمهوری اسلامی ایران امروز مرزها را شکافته و در حال جهانی شدن است که دشمنان از آن نگران و حال مبارزه با آن هستند، لذا دانشجویان باید همواره هوشیار باشند تا بتوانند توطئه ها علیه کشور و انقلاب اسلامی را خنثی کنند.

daneshjo1

daneshjo1

daneshjo1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :