سرتیتر اخبار
 

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان گلستان گفت: در حالی که امریکا و اسرائیل همواره حامی داعش بوده اند، مدعی حقوق بشر و دمکراسی هستند و در سازمان ملل با غوغا سالاری اهداف خود را پیش می‌برند.

به گزارش زرین نامه؛ پنجمین یادواره شهدای روستای عباس آباد بخش کمالان و گرامیداشت شهدای مدافع شهرستان علی آباد کتول در مسجد جامع این روستا برگزار شد.

سردار علی ملک در این یادواره شهدا با اشاره به تلاش دشمن برای ناامید کردن مردم به ویژه جوانان از نظام اسلامی به وسیله فضای مجازی، گفت: وظیفه ما امروز آگاه سازی مردم است که این امر تنها با برگزاری یادواره های شهدا امکان پذیر می شود، لذا هیچ عذری برای کوتاهی در این یادواره ها پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به عمر 40 ساله انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: در این سال ها حفظ اقتدار کشورمان مقابل هجمه های دشمن تنها با کمک خداوند متعال و هدایت ها و روشنگری های مقام معظم رهبری امکان‌پذیر بوده است.

ملک در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات در کشورهای منطقه به ویژه سوریه تصریح کرد: اگر زیرساخت‌های کشور سوریه مناسب نبود، تا کنون سوریه تجزیه شده بود.

وی با بیان اینکه هدف غرب و حامیانشان به ویژه امریکا و اسرائیل، تهاجم به ایران است، گفت: پایه ریزی و کار اطلاعاتی برای شکل دهی داعش بیش از ۱۶ سال آغاز و امروز عملیاتی وارد عرصه شده است.

ملک افزود: در حالی که امریکا و اسرائیل همواره حامی داعش بوده اند، مدعی حقوق بشر و دمکراسی هستند و در سازمان ملل با غوغا سالاری اهداف خود را پیش می‌برند.

وی با بیان اینکه آن ها می خواستند در 2 ماه سوریه را تجزیه کنند، تصریح کرد: اما حالا پس از این همه مدت هیچ پیشرفتی نداشته اند، به جز ویرانی و کشتار مردم بی گناه که از جنایات و سوابق دیرین امریکا و اسرائیل در جهان است.

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان گلستان خاطر نشان کرد: این پیروزی ها حاصل ایمان و اعتقاد به خداوند متعال و پیروی از مقام معظم رهبری است.

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :