سرتیتر اخبار
 

فرمانده سپاه پاسداران علی آباد کتول با اشاره به اعزام 140 نفر از بسیجیان این شهرستان به سفر راهیان نور در روز 25 اسفندماه، گفت: ملت ایران محکمتر از گذشته، همچو کوه پای انقلاب اسلامی، ولایت و ارزش های دفاع مقدس خود ایستاده است.

به گزارش زرین نامه؛ سرهنگ محمود بیات کوهسار در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اهمیت سفر راهیان نور بیان کرد: راهیان نور، قله عزت، هویت و سرمایه ارزشمند معنوی ملت ایران در دوران دفاع مقدس است که باید همواره مورد توجه جدی باشد.

وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس، آزمایش بزرگ الهی بود که ملت ایران از آن سربلند بیرون آمد، اظهار کرد: ملت و مدافعان اسلام در دوران دفاع مقدس به معنای واقعی کلمه اسلام ناب محمدی را تجربه کردند و در این تجربه، توکلشان به خدا و نگاهشان به ولایت و دستورات دینی بود.

بیات کوهسار اذعان کرد: ملت ایران مقابل همه هجمه های داخلی و خارجی و کمبودها ایستادند و پیروزی انقلاب اسلامی در دفاع مقدس را رقم زدندو از همین رو مقام معظم رهبری فرمودند که زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی تاکید کرد: حضور نوجوانان و جوانان در سفر معنوی راهیان نور سبب آشنایی آن ها با گوشه ای از دلاوری ها و رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس می شود.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان علی آباد کتول افزود: در همین راستا تعداد 140 نفر از بسیجیان شهرستان علی آباد کتول 25 اسفندماه جاری به سفر 5 روزه راهیان نور اعزام می شوند.

پیام راهیان نور به دشمنان کشورمان این است که علیرغم هزینه های آن ها در جنگ نرم، فتنه ها و تحریم ها، ملت ایران از انقلاب و ولایتشان دست نمی کشند و در همه عرصه ها همچو کوه، محکم تر از گذشته ایستاده اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :