سرتیتر اخبار
 

فرمانده سپاه شهرستان علی آباد کتول با فاطمه دختر روشندل علی آبادی که با کورسوی امید برای نفس کشیدن و تحقق آرزوهایش می جنگد، دیدار کرد.

به گزارش زرین نامه؛ پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هر گاه یک جایی کاری لنگ، فوراً پای بسیج و سپاه به آنجا باز شده است. از پاسداری مقتدرانه از مرزهای ایمانی و جغرافیاییمان گرفته تا سازندگی کشور و حتی حضور صمیمانه در منازل محرومینی که نه صدایشان بلند است و نه دستشان به جایی می رسد.

مثل دیدار صمیمی سرهنگ مجید زمانی فرمانده بسیج سپاه علی آباد کتول با فاطمه.

didar102

دیدار بسیار صمیمی و فارغ از سیستم سخت نظامی است. آنقدر که خیلی زود خانواده فاطمه با فرمانده احساس راحتی و صمیمیت می کنند. فرمانده از همه جای این خانه کوچک، جایی کنار فاطمه را انتخاب می کند و بالافاصله معصومه خواهر کوچک فاطمه نیز روی پایش می نشیند.

با احوال پرسی سرهنگ زمانی از فاطمه و خانواده اش، سر صحبت باز می شود. وی می گوید: فاطمه موهبتی الهی برای شماست. دختری که با وجود همه ی مشکلات جسمی اش، آنقدر با استعداد و خوب است که خداوند به او توفیق حفظ قرآن کریم را می دهد. چیزی که شاید نصیب بسیاری از آدم ها سالم هم نشود.

didar1

زمانی ادامه می دهد: وقتی گزارش سایت زرین نامه از فاطمه را خواندم و دیدم که او اهل قرآن هم هست نتوانستم بی تفاوت از کنار مطلب بگذرم. تصمیم گرفتم به دیدارش بیایم.

سنگوری پدر فاطمه از حضور و توجه فرمانده سپاه در خانه اش ابراز خوشحالی می کند و می گوید: اینکه تصمیم گرفتید به منزل ما بیایید و حرف های ما را بشنوید، برایم بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

من در زندگی مشکلات مالی زیادی دارم، اما مهم نیست. تنها آرزویم این است که دخترم فاطمه روزی بهبود یابد و بتواند به راحتی در جامعه حاضر شود.

didar1

وی می گوید: ما تا به حال هزینه های زیادی برای بهبودی فاطمه کرده ایم. پزشکان گفته اند می توانیم با همان گوشت اضافه ای که روی صورتش هست، بینی ایجاد کنیم و برای چشمانش هم پروتز انجام دهیم. اما این عمل ها نیازمند هزینه است و از نظر اقتصادی در توان ما نیست.

فرمانده سپاه علی آباد کتول در ادامه با قدردانی از تلاش خانواده سنگوری برای تربیت فرزندانی صالح، می گوید: اگر چه فاطمه با مشکلات جسمی دست و پنجه نرم می کند، اما نباید تنها به خاطر نگاه های مردم، از حضور در اجتماع محروم شود. باید او کودکی را شیرین تر تجربه کند و بتواند تاب و سٌرسٌره را با دستانش لمس کند و از آن ها لذت ببرد.

didar1

وی تاکید می کند: ما هر کاری از دستمان بربیاید برای بهبودی فاطمه انجام می دهیم و در این راه از هیچ کمکی فرو گذار نخواهیک کرد.

سرهنگ زمانی که در همان خانه فاطمه با چند تماس تلفنی همکاری برای درمان این دختر را آغاز کرده، در اولین اقدام تصمیم می گیرد حال معنوی آن ها را خوب کند که سفر زیارتی مشهد مقدس از طرف سپاه پاسداران شهرستان را به این خانواده هدیه می دهد.

didar1

didar1

didar1

انتهای پیام/

 

 

لینک مرتبط:

فاطمه؛ دختری با کورسوی امید برای دیدن و نفس کشیدن+ فیلم

دیدگاه‌ها   

0 # عبدالحسين علي نژاد 1397-07-13 02:32
با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عزاداری های شما غرض از مزاحمت خواستم بدونم برای خبرنگار شدن به طور رسمی در خبرنامه زرین چه کاری باید انجام داد با تشکر التماس دعا یا علی مدد

------------------------

زرین نامه: با سلام برای پاسخ سوال فوق می توانید با شماره تلفن 09119653375 تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :