سرتیتر اخبار
 

مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی علی آباد کتول امروز با حضور اعضای شورای تامین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش زرین نامه؛ به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، مراسم صبحگاه مشترک با حضور اعضای شورای تامین و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آباد کتول در این مراسم گفت: رشد و پیشرفت در گرو امنیت حاصل می شود. امنیتی که بخش بزرگی از آن مرهون زحمات و جانفشانی های نیروی انتظامی پلیس است.

وی گفت: غریب 40 سال است که دشمنان نظام تلاش می کنند تا شهرها و روستاهای میهن را ناامن جلوه دهند، اما همواره پلیس با هوشیاری و اقتدار ایستاده است تا نگذارد آن ها به اهداف شومشان برسند.

سرهنگ الیاس تازیکه فرمانده انتظامی علی آباد کتول در این مراسم گفت: شهروندان این شهرستان طی یک سال گذشته 10 هزار و 388 بار با مرکز پلیس 110 تماس برقرار کردند که از این تعداد، 6 هزار و 25 مورد منجربه عملیات شد.

وی با بیان اینکه 25 هزار و 612 نفر از شهروندان از بخش های مختلف انتظامی شهرستان، خدمات دریافت کردند، افزود: ما طی یکسال گذشته در بحث سرقت ها یک درصد، نزاع دسته جمعی 52 درصد، نزاع فردی 50 درصد، سرقت های مهم 7 درصد، سرقت های خشن 38 درصد و وقوع شرارت ها 49 درصد کاهش و کشف مواد مخدر 97 درصد افزایش داشتیم.

تازیکه تصریح کرد: طی عملیات های مختلف به ارزش 4 میلیارد و 658 میلیون و 900 هزار ریال کالای قاچاق و به ارزش 63 میلیون و 980 هزار ریال انبار ارزاق احتکار شده، کشف شد.

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

sobhgah1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :