سرتیتر اخبار
 

طی حکمی از سوی احسان گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، نورعلی علمشاهی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش علی آباد کتول منصوب شد.

به گزارش زرین نامه؛ آیین معارفه نورعلی علمشاهی مدیر جدید و قدردانی از زحمات سید جواد سید کتولی سرپرست سابق آموزش و پرورش با حضور مسئولین جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و مدیران و معلمان مدارس این شهرستان برگزار شد.

moarefeh1

ابراهیم حاجیلری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گلستان در این مراسم گفت: سرمایه های اجتماعی حاصل اخلاق و صداقت است که به راحتی فراهم نمی شود و باید ذره ذره آن را در طول زندگی به دست آورد.

وی با بیان اینکه فضای تعلیم و تربیت پیچیدگی های زیادی دارد، اظهار کرد: باید در وحله اول از دستاورد های آموزش و پرورش پاسداری و در گام دوم زمینه رشد و ارتقاء آن را فراهم ساخت.

حاجیلری تصریح کرد: علی آباد کتول توانمندی ها و پتانسیل های زیادی همچون روسای قبلی دارد که یک تیم با تجربه را تشکیل می دهند و مدیر جدید آموزش و پرورش می تواند از این سرمایه انسانی در جهت پیشبرد اهداف این نهاد مهم بهره گیرد.

moarefeh1

سید جواد سید کتولی که با حفظ سمت معاونت پرورشی، سرپرستی اداره آموزش و پرورش علی آباد کتول را به مدت حدوداً 3 ماه بعد از تودیع صالح آلوستانی به عهده داشت، از کسب مقام های برتر این اداره در حوزه های قرآن کریم و ورزش نام برد و گفت: دغدغه همه ی مدیران آموزش و پرورش علی آباد کتول تعلیم و تربیت در کنار هم بوده، چرا که همه ی ما معتقد هستیم این 2 بال در کنار هم می توانند سبب پرواز دانش آموزان به سوی موفقیت شوند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه های با ارزش مملکت هستند که باید خوب تربیت شوند، خاطر نشان کرد: اگر مدیران خوبی برای آینده می خواهیم، باید امروز اساتید خوبی برای آن ها باشیم.

moarefeh1

نورعلی علمشاهی مدیر جدید آموزش و پرورش علی آباد کتول نیز در این مراسم گفت: اين فرزند شما از محله خارکلاه برخواسته و تا سرحد جان برای اعتلای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که همان رسیدن به حیات طیبه است، تلاش می کنم.

وی با بیان اینکه امیدوارم آبرویی برای آموزش و پرورش علی آباد کتول بیاورم، تاکید کرد: از همه می خواهم قدم رنجه فرموده و آموزش و پرورش را کمک کنند.

علمشاهی آسیب های اجتماعی در شهرستان علی آباد کتول نگران کننده توصیف کرد و گفت: نگاه من به پیشگیری از این آسیب ها با تکیه بر اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی است.

مدیر جدید آموزش و پرورش همچنین گفت: تحکیم بنیان خانواده، با همکاری و پیوند دستگاه ها با آموزش و پرورش رخ داده و ثمره آن در جامعه پدیدار می شود. 

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

moarefeh1

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 #1 ازاده-ارفع 1397-10-09 16:20
باعرض سلام واحترام وآرزوی بهترینها برای شما وخانواده محترمتان .در ذیل الطاف حق هماره پیروز وسربلند باشید.ارادتمند ارفع-علیزاده
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :