سرتیتر اخبار
 

منتخب مردم شهرستان علی آبادکتول در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم بسیج همه ی امکانات شهرستان برای کنترل بیماری کووید19 گفت: ساختمان قدیم بیمارستان قائم می تواند فضایی مناسب برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا ویروس باشد، اما نیازمند تجهیز است. 

به گزارش زرین نامه؛ رحمت اله نوروزی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی اظهار کرد: در حال حاضر ساختمان قدیم بیمارستان قائم این شهرستان بلااستفاده مانده و اگر تجهیز شود فضای مناسب برای مراقبت از بیماران کووید19 است. اگر هم استقرار امکانات درمانی در این ساختمان مشکل است، حداقل بیمارانی که وضعیت آن‌ها رو به بهبود است، می توانند دوران نقاهت خود را در این فضا بگذرانند. 

وی گفت: در صورت تجهیز این ساختمان، علاوه بر کاهش بار مراجعه به بیمارستان بقیه الله الاعظم شهرستان در این ایام که فشار زیادی روی کادر درمان این بیمارستان است، در آینده نیز با وجود این فضای مجهز شده، امکان خدمت رسانی به مردم شهرستان، بیشتر فراهم می شود. 

نوروزی با اشاره به فشار کاری این روزهای پرستاران که در خط مقدم مبارزه با این بیماری در تلاش هستند، گفت: این روزها در شرایط پرسنل مراکز بهداشت و امدادگران هلال احمر در این ایام شرایط بحرانی و کم سابقه می توانند یاری رسان پرستاران زحمتکش باشند.

 

وی با بیان اینکه امکانات دولتی پاسخگوی نیاز فعلی بیماران نیست، تاکید کرد: نباید این ویروس تا مدت طولانی ما را درگیر کند. کادر پزشکی، پرستاری، اورژانس و پرسنل بیمارستان بقیه الله الاعظم این شهرستان با تمام توان در حال خدمت هستند اما نیروی آنها هم حدی دارد. 

 

منتخب مردم شهرستان علی آبادکتول در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پایان از مردم خواست با ماندن در منازل به قطع زنجیره انتقال کمک کنند تا کشور هر چه زودتر به شرایط عادی برگردد.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :