سرتیتر اخبار
 

رییس اداره اوقاف وامور خیریه علی آباد کتول از تهیه650 بسته خوراکی، بهداشتی و فرهنگی به کمک خیرین و اصحاب وقف و توزیع میان نیازمندان این شهرستان خبر داد و گفت: رزمایش ضیافت همدلی را با همکاری خیرین هممزان با آغاز ماه مبارک رمضان آغاز کرده ایم و امیدوارم با همدلی مردم و به یاری خدا کرونا را شکست می دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی عسگری در گفت و گو با خبرنگار زرین نامه با اشاره به مهم ترین اقدامات اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان علی آباد کتول گفت: در این روزها که همه ی ملت ایران با دردی مشترک همراه هستند و دست یاری خیرین بیش از پیش برای کمک رسانی به نیازمندان گشوده شده، این اداره نیز به همراه اصحاب وقف به یاری مردم شریف شهرستان برای عبور از بحران کرونا آمده است.
وی از تهیه و توزیع 350 بسته خوراکی و بهداشتی با کمک خیرین و اصحاب وقف در این اداره خبر داد و گفت: این بسته ها به ارزش 350 میلیون ریال و شامل برنج، روغن، مرغ، ماکارونی، سوپ، سویا، چای و قند، ماسک، دستکش، پودر لباس شویی، مایع ظرف شویی و دست شویی، دستمال کاغذی و بروشور فرهنگی (دعای هفتم صحیفه سجادیه و توصیه های معنوی و بهداشتی) است که میان نیازمندان شهرستان علی آباد کتول در سه مرحله توزیع شد.
حجت الاسلام عسگری همچنین با اشاره به اجرای رزمایش «ضیافت همدلی» در ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: هزینه های این رزمایش با هماهنگی های انجام شده از محل درآمد امامزادگان و موقوفات مرتبط با ماه مبارک رمضان، کمک های مردمی و هیئت امنای بقاع متبرکه و اماکن مذهبی تامین می شود.
وی گفت: با توجه به ممنوعیت تجمعات و سفره های عمومی افطار در ماه مبارک رمضان مقرر شد، هزینه این افطاری ها، جمع آوری و در قالب 300 سبد کالا به ارزش 300 میلیون ریال تهیه و به نیازمندان شهرستان اهداء شود.

mehraban1mehraban1mehraban1mehraban1


انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :