سرتیتر اخبار
 

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دغدغه نمایندگان در خصوص راهکارهای کاهش شیوع ویروس کرونای جهش یافته، گفت: تاکید ما به آقای ظریف، کنترل ویژه مبادی ورودی و خروجی کشور به ویژه در ارتباط با کشورهای انگلیس و اروپایی است تا دوباره ماجرای موج اول کرونا در کشور دوباره تکرار نشود.

به گزارش زرین نامه؛ رحمت اله نوروزی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی اظهار کرد: وزارت بهداشت در حال حاضر مراقبت های خوبی را انجام داده و خوشبختانه آمارها کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه کانون ویروس جهش یافته کرونا که بسیار هم خطرناک است، کشورهای انگلیس و اروپایی گزارش شده، اظهار کرد: قرار است جلسه ای به زودی با حضور آقای طریف داشته باشیم که در آن، به کنترل ویژه تر مبادی ورودی و خروجی کشور به عنوان مطالبه نمایندگان، تاکید خواهیم داشت.
وی با تاکید بر اینکه نمی خواهیم ماجرای موج اول دوباره در کشور تکرار شود، تصریح کرد: نمایندگان هم از اعضاء و رییس کمیسیون بهداشت و هم از وزارت بهداشت که در روزهای اخیر به صحن علنی مجلس آمده بود، خواستند که مراقبت های ویژه در راستای پیشگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور داشته باشند.
نماینده مردم علی آباد کتول همچنین با اشاره به واردات واکسن اسپوتنیک روسیه، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام نیز با عنایت رهبر معظم انقلاب، کار خود را با کمک نخبگان و فرهیختگان خوب آغاز کرده و در حال انجام است که گزارش آن نیز به زودی در اختیار مردم قرار می گیرد.
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :