سرتیتر اخبار
 

فرمانده انتظامی علی آباد کتول به مناسبت هفته بزرگداشت مقام خبرنگار، از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش زرین نامه؛ سرهنگ تازیکه در این مراسم با تبریک روز خبرنگار و تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، انعکاس اخبار و فعالیت های پلیس توسط خبرنگاران را، قوت قلب و انگیزه ای مضاعف برای انجام تکالیف محوله به نیروی های انتظامی دانست و گفت: تخریب نهادهای دولتی به ویژه پلیس یکی از برنامه های دشمنان نظام و بدخواهان جمهوری اسلامی است که متاسفانه این رویه در فضای مجازی شدت گرفته است.
وی اظهار کرد: اگرچه نقد به نهادها و دستگاه های مختلف، سبب رفع ساختن اشکالات موجود می شود، اما نقد باید سازنده و عاری از تخریب و بی اخلاقی باشد. چرا که به طور مثال تضعیف پلیس و هدف قرار دادن اقتدار آن، باعث بروز ناهنجاری در لایه های مختلف جامعه می شود و در نهایت شهروندان بازنده این بی اخلاقی و بی انصافی بدخواهان خواهند شد.
تازیکه اذعان کرد: انتشار اخبار فعالیت ها و زحمات شبانه روزی پلیس، قطعاً قوت قلبی برای همکاران بنده است که این امر توسط رسانه های شهرستان در حال پیگیری و انجام است.

entezami1

فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول فرهنگ سازی توسط نهاد خانواده و نهادهای دولتی متولی را گامی اساسی در کاهش جرایم مختلف دانست و گفت: نقش فرهنگ در کاهش جرایم از جرایم رانندگی و ترافیکی گرفته تا سایر جرایم ریز و درشت بر هیچکس پوشیده نیست، لذا جا دارد خانواده ها و نهاد های متولی امر در این حوزه فعالیت جدی و غیر کلیشه ای داشته باشند. تازیکه افزایش برخی جرایم در جامعه را ماحصل بازدارنده نبودن برخی قوانین و بی توجهی خانواده ها نسبت به آینده فرزندان عنوان کرد و افزود: کاهش سن برخی جرایم زنگ خطر جدی را به صدا درآورده، توصیه می شود خانواده ها روی رفتار فرزندان خود کنترل و نظارت بیشتری داشته باشند، چرا که پیشگیری همواره بهتر از درمان است.

entezami1

وی در ادامه از کشف 195 کیلو گرم انواع مواد مخدر، دستگیری 263 سارق و 472 معتاد در سطح شهر از ابتدای سال جاری خبر داد و افزود: بیشتر سرقت های خرد در شهر نظیر انباری ها، کارگاه ها، سیم های تلفن و برق و ... توسط معتادان صورت می گیرد. هر چند برای برخورد با پدیده اعتیاد باید ریشه ای و بنیادی برخورد شود، اما تاسیس گرمخانه در شهر نیز در کاهش برخی سرقت های خرد موثر است.

تازیکه با اشاره به رفع اشکالات برخی نقاط حادثه خیز در شهرستان گفت: اقداماتی برای رفع نقاط حادثه خیز صورت گرفته که امید واریم با تامین اعتبار نقاط حادثه خیز شهر به طور کامل حذف و شاهد روان شدن ترافیک و کاهش تصادفات در سطح شهر باشیم.
در پایان این نشست، سرهنگ تازیکه فرمانده انتظامی علی آباد کتول از خبرنگاران این شهرستان با اهداء لوح سپاس و هدایایی، تجلیل شد.

entezami1

entezami1

entezami1

entezami1

entezami1

entezami1


انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :