سرتیتر اخبار
 

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه خبری تحلیلی زرین نامه در شهریورماه ۹۱ توسط جمعی از جوانان و دانشجویان با محوریت شهرستان علی آبادکتول راه اندازی شد و حرکت در راستای اطلاع رسانی شفاف، بیان افکار و اندیشه ها را وظیفه خود می داند.

زرین نامه تلاش خود را به کار خواهد بست تا معرف فرهنگ اصیل، طبیعت بکر، جاذبه ها و مفاخر شهرستان علی آبادکتول و آیینه ی انعکاس صدای مردم دیار سرسبزمان باشد.

هدفمان انتقال اخبار صحیح به مردم عزیز و همچنین انتقال مشکلات و انتقادات آنان به مسئولین محترم می باشد و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

زرین نامه با انتشار مطالب متنوع خود سعی در ارائه تصویر تقریبا کاملی از جامعه دارد و ان شاء الله همیشه با تمام توان و تمام قد به دفاع از ارزش های ناب انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است این وبسایت دارای گواهی ثبت نشریه الکترونیک از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت  93/24811 می باشد.

در پایان از تمامی شما هم شهریان و هم استانی های عزیز تقاضا داریم تا مشکلات شهرها، روستاها، محله ها، خیابان ها و کوچه ها را به ما اطلاع دهید تا ما آن را به مسئولان انعکاس دهیم.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: عطیه صفرخان مؤذنی

آدرس دفتر:

علی آبادکتول- پاساژ آریا-طبقه سوم

پست الکترونیک:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره پیامک:

3000272008

تلفن تماس:

09119653375

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :