سرتیتر اخبار
 

هکرهای گروه ناشناس تهدیدات خود علیه گروه داعش را عملی کرده و یکی از سایت‌های فرانسوی زبان وابسته به گروه یاد شده را برای یک ساعت از دسترس خارج کردند.

زرین نامه: در حالی که انتظار می رود رئیس جمهور منتخب برای انتخاب اعضای کابینه خود حداقل معیار نقش نداشتن در فتنه 88 را در نظر بگیرد با این حال برخی از وزرای پیشنهادی همین ویژگی حداقلی را نیز دارا نمی باشند.

زرین نامه: حجت الاسلام و المسلمین روحانی که اکنون با نام رئیس جمهور منتخب ایران شناخته می شود به دلیل نوع سوابق اجرایش کمتر آَشنایی نسبت به تیم وی و احتمالا کابینه دولت یازدهم وجود دارد.

زرین نامه: قطعنامه 598 شورای امنیت نتیجه تحولات عظیم در صحنه داخلی ایران و سیاست بین‌المللی و نیز حوادث و رویدادهای جبهه‌های نبرد بود. پیشرفت‌های نظامی عمده‌ای كه در رشته عملیات‌های والفجر، خیبر، قدس، ظفر، كربلا و نصر به دست آمد و تلفات و خسارات سنگینی كه به نیروهای دشمن وارد شد و تصرف بخشی از اراضی در داخل عراق بخصوص نزدیك شدن ایران به بصره وضعیت بغرنجی برای عراق و حامیان جهانی‌اش به وجود آورد.

زرین نامه: آیا حرف‌هایی که حجة‌الاسلام روحانی در طول دوران فعالیت سیاسی‌اش و بخصوص زمان تبلیغات انتخاباتی بیان کرده‌٬ بوی اصلاح‌طلبی می‌دهد؟ مطمئنا جواب منفی‌ست. زیرا جنس گفتمان اصلاح‌طلبی٬ بیشتر بر مبنای مباحث سیاسی رادیکال است در حالی که جنس صحبت‌های دکتر روحانی٬ غالبا در حوزه‌ی مسائل اقتصادی‌ست.

روز : ماه : سال :