سرتیتر اخبار
 

زرین نامه: موسی حاجی کلاته گزینه مورد تایید اصولگرایان علی آباد کتول رقابت شدیدی را برای تصاحب فرمانداری علی آباد کتول با گزینه های اصلاح طلبان در علی آباد آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زرین نامه به نقل از گلستان ما؛ تغییر و تحولات در حوزه فرمانداری های استان گلستان با رقابت شدید در اصولگراترین شهر استان یعنی علی آباد کتول آغاز شد.

دیار یاران کهنه کار موتلفه اسلامی که چهره های شاخصی چون آیت الله حسینی شاهرودی و فتح الله نوری را به عنوان لیدر جریان اصولگرایی دارد این روزها شدیدا به دنبال انتخاب فرماندار جدید خود است.

موسی حاجیکلاته که مورد تایید هواداران آیت الله حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری است و از طرف جریان اصولگرایی حمایت می شود گزینه جدی و مطرح برای فرمانداری علی آباد کتول به شمار می رود.

انتصاب حاجی کلاته به عنوان فرماندار آینده علی آباد کتول از این رو محتمل است که علی آباد همانطور که در سطور بالاتر اشاره شد پایگاه اصولگرایی و جمعیت موتلفه اسلامی در استان بوده و همواره در این موارد زبانزد بوده و استاندار گلستان جناب آقای صادقلو در انتخاب فرماندار حتما توجهات ویژه ای به این مسائل خواهد داشت .

گمانه زنی ها حکایت از این دارد که جریان اصلاح طلب نیزگزینه هایی بنام های احمد تجری مفرد ، محمد تجری ، مجتبی عابدی، غلامرضا حاتمی را گزینه تصدی فرمانداری علی آباد کرده که در بین آنها احمد تجری مفرد کارشناس دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان و بخشدار سابق فندرسک در زمان دولت اصلاحات که مورد وفاق گروه های اصلاح طلب می باشد از شانس بیشتری در میان اصلاح طلبان علی آبادی برخوردار است.

مجتبی عابدی که فرهنگی (معلم) و مدیر عامل شرکت نارسیس در شهرک صنعتی علی آباد کتول می باشد و تولید آب میوه و مواد خوراکی می کند نیز از گزینه ها می باشد.

غلامرضا حاتمی دامپزشک و عضو فعلی شورای شهر علی آباد کتول هم از جمله نام هایی است که بر سر زبانها افتاده است و محمد تجری نیز قبل از آقای غیجی در دولت نهم و دهم بخشدار مرکزی علی آباد بوده است.

البته گروهی دیگر معتقدند که شاید نفر دیگری غیر از نام های مطرح شده سکان هدایت فرمانداری علی آباد کتول را به عهده بگیرد که چهار سال کی پور بر آن تکیه زده و عملکرد نسبتا موفقی نیز ارائه کرده است.

دیدگاه‌ها   

-4 #11 علی 1392-10-23 12:53
با سلام
اگر از منظر توسعه شهر از ابعاد مختلف اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و صنعتی و علمی و ... و بدون خط و گرایش سیاسی نگاه کنیم، متوجه میشویم که آقای مهندس عابدی شایستگی و شانس بیشتری دارند. امید آنکه استاندار محترم آقای دکتر صادقلو اهتمام بیشتری به این موضوع داشته باشند و مدیران کارآفرین و باتجربه را در این زمینه بکارگمارند.
نقل قول کردن
-3 #10 رامتین 1392-10-20 12:42
با توجه به اینکه قرار گردیده فرمانداران از بدنه وزارت کشور باشند بر همین اصل در اقدامی معقولانه استاندار گلستان تعدادی از اصلاح طلبان را که از کارمندان وزارت کشور بود دعوت به مصاحبه نمودهکه عبارتند از
1-محمد رضا اسفندیاری: سوابق نامبرده شهردار علی اباد-سرپرست شهرداری گرگان-معاون مالی شهرداری گرگان-مدیرعامل اتش نشانی گرگان
2-اسماعیل دیلم:بخشدار مرکزی علی ابد-شهردار آبسرد-شهردار پردیس
3-دکتر مجید دهنوی:رئیس گروه استخراج و بازبینی اطلاعات سازمان برنامه و بودجه-رئیس گروه آمایش و برنامه ریزی استانداری- رئیس گروه هماهنگی امور اقتصادی استانداری-کاندیدای مجلس شورای اسلامی دوره نهم(نفر ششم)-کاندای مجلس شهرستان گرگان-کانددای شورای شهر گرگان
با توجه به شناختی که از این عزیزان دارم احتمال انتخاب دکتر دهنوی بیشتر از دیگران است
نقل قول کردن
+1 #9 ابولقاسم 1392-09-09 21:58
باسلام و خسته نباشید
فرماندار ما باید چه خصوصیاتی داشته باشد و دارای چه توانمندی هایی باشد؟
آیا گزینه هایی که در مقاله نویسنده محترم ذکر شده دارای شرایط لازم برای تصدی این سمت هستند؟
آیا طرح چند نام در یک مقاله و ... می تواند ازگوی خواسته مردم یک شهرستان باشد؟
چرا همیشه مسئولین ترس از این دارند که جامعه نظر خودشان را در این مسائل بصورت مستقیم بیان کنند؟
ایا نمی شود با یک نظر سنجی و همه پرسی در سایتها ورسانه های عمومی نظر مردم را خواست؟
نقل قول کردن
-4 #8 علیرضا 1392-09-08 00:03
به نظر من اقای اسفندیاری گزینه اصلح است
نقل قول کردن
0 #7 محمد 1392-09-07 23:39
توجه همه دوستان را به این نکته جلب میکنم که هرکه سر وصدای زیادی دارد مطمئنا از همه ضعیف تر است ، اقای حاجی کلاته که بنده خدا حالش معلوم است و بعید اندر بعید است ، اقای حاتمی و عابدی هم که قد و قوارشان به این حرفا نمی خورد و عضویت شورای شهر و مسئول ستادی اقای روحانی آخر آمال آرزویشان البته بسیار انسانهای شریفی هستند ، اقایان تجری از رجال سیاسی و مدیران هستند که احتمال منصوب شدنشان به این پست وجود دارد ، اما گزین ههای دیگری نیز مطرح هستند که در دوران اصلاحات سابقه فعالیت داشته و در این هشت سال گذشته چراغ خاموش و بدون حاشیه حرکت کرده اند و در زمان انتخابات فعالیت داشته و پس از آن نیز از افراد موثر بوده اند . یکی از این گزین هها آقای مهدی اسفندیاری است که فرهنگی بوده و در مدیریت آموزش و پرورش گنبد مشغول خدمت است،اقای اسفندیاری دارای شایستگی بیشتری نسبت به همه گزینه هاست و از توان مدیریتی قویتری برخوردار است.
انشاء الله ایشان انتصاب شود.
نقل قول کردن
-6 #6 علی 1392-09-05 00:19
معلوم نیست کی قراره به این رشد برسیم که در انتخابات هرکس میتونه به هرکس که دلش خواست رای بده و بعد از انتخابات همه چیز تموم میشه و شخص منتخب میشه نماینده ی همه نه فقط نماینده اون کسایی که بهش رای دادن
لطفا اینو هم یاد بگیرین و هم به دیگران اموزش دهیم.اونوقت دنیا گلستان میشه
نکته دیگه اینکه چرا سیاست رو بین مردم میاریم؟ مردم پیش از توجه به گرایش سیاسی یک کاندید به عملکرد اون و اینکه چقد به درد مردم میخوره رای میدن نه به اصلاح طلبی و اصولگرایی
اینو با حضور در بتن مردم خواهی یافت
نقل قول کردن
+5 #5 شهروند 1392-09-04 07:59
اولا" اینکه میگید علی آباد پایگاه مؤتلفه واصولگراها در استان هست اشتباه چرا چون در همین انتخابات اخیر بالای %70آرا مربوط به اصلاح طلبان بوده ،ثانبا چرا اصولگراها میگن هرچی ماداریم مال خودما هرچی هم اصلاح طلبا دارن نصف یاماهم شریک؟ ثالثا"حتما" گزینه سومی هم بومیست وهم اصلاح طلب سکان فرمانداری رو خواهد گرفت.
نقل قول کردن
-4 #4 احمد 1392-09-03 01:10
با سلام و احترام اولا جناب آقای حاج موسی حاج کلاته نفر اجماعی ستادین دکتر روحانی در شهرستان علی آبادکتول و شهر فاضل آباد می باشد ثانیا ایشان یک اصلاح طلب واقعی بوده که در طی دوران دولت آقای احمدی نژاد مورد بی مهری های فراوان قرار گرفته ولی ذره ای از مواضع اصلاح طلبی خود عدول نکرده اند لذا یک فرد را به صرف شغل شریف سپاهی بودن نمی توان اصول گرا دانست ثالثا آقایانی که هیچ اعتقادی به جناب آقای روحانی نداشته و پس از اینکه کاندیدا مورد نظرشان از صحنه رقابت کنار رفت و تنها 24 ساعت را در رکاب آقای روحانی بودند چه حقی دارند تا برای ستادهای آقای روحانی در علی آبادکتول تعیین تکلیف کنند این آقایان مبتنب بر تفکر کتولسم و قومی حرکت می کنند و هیچ اعتقادی به اهداف و برنامه های آقای دکتر روحانی نداشته و ندارن و با فیگکورهای اصلاح طلبی به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود میکنند . پیشنهاد میشود استعلامی بعمل آورید و ببینید جناب آقای میرآییز و حاج علی اصغری به عنوان بزرگان اصلاح طلب چه کسانی را مسئول ستاد آقای روحانی می دانند .
نقل قول کردن
+3 #3 اسمونی 1392-09-02 21:43
تحلیل خوبی بود
شایدم به قول شما یه نفر ششمی هم پیدا بشه/کسی چه میدونه از کار این سیاستمداران
نقل قول کردن
+2 #2 تیرغیب 1392-09-02 13:52
بود موسی شبانی دربین راه که برایشان باشد چوپنی روا .اصول گرایان محترم گزینه های قدری دارند که حاضر نیستند این شبان و نچه برخی از آقایان !! را وبال گردن خود ببینند . انصافا" خجالت نمی کشید با وجود سرداران و بزرگان بسیار دراین شهر این نچک را فرماندار معرفی میکنید قباحت داره به خدا عملا و علنا" به مردم فهیم منطقه توهین میکنید مگر قحط الرجال است بابا
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :