سرتیتر اخبار
 

رییس راهداری و حمل و نقل جاده شهرستان علی آباد کتول از اجرای مانور زمستانه خودوریی و نیروهای امداد رسان در آستانه فصل سرما خبر داد و گفت: این مانور در راستای آمادگی راهداری برای خدمت رسانی به مردم برگزار شد.

جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول به مناسبت روز دانشجو، ایستگاه صلواتی در این واحد دانشگاهی برپا کرده و به هم دانشگاهی هایشان شاخه های گل هدیه دادند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول مطالبه گری را نخستین ویژگی دانشجوی موفق دانست و گفت: روز دانشجو نماد استقلال طلبی، عدالتخواهی و استکبارستیزی است.

امام جمعه علی آباد کتول با اشاره به اینکه بارها در دیدار با رهبر معظم انقلاب، به ویژگی هایی همچون استکبارستیزی و سلطه ناپذیری برای قشر اثرگذار دانشجو تاکید شده، گفت: دانشگاه های ما امروز در کشور هزینه سنگینی دارند و درست نیست دانشجوی نخبه ما هنگام به ثمر نشستن به کشوری که دشمن ماست، برود و آنجا خدمت کند.

سرپرست اداره بیمه سلامت علی آباد کتول افزایش رضایتمندی مردم و ارتباط منطقی بین تأمین‌کنندگان خدمات و بیمه‌شدگان را از بزرگترین اهداف سازمان بیمه سلامت دانست و گفت: تا کنون 120 هزار دفترچه بیمه توسط بیمه سلامت برای روستاییان شهرستان علی آباد کتول صادر شده است.

نخستین مرکز ماساژ تخصصی استان گلستان توسط دانشجوی کارآفرین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول راه اندازی شد.

ششمین نمایشگاه آثار خوشنویسی رضا قلی پور در شهر فاضل آباد برگزار و در آن از 6 کتاب خوشنویسی این هنرمند خوش ذوق گلستانی رونمایی شد.

با آغاز اجرای فاز اول طرح توسعه اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) علی آباد کتول و افتتاح اورژانس هوایی، این بیمارستان به مرکز تروما ارتقاء یافت.

امام جمعه علی آباد کتول با اشاره به فشار اقتصادی حاکم بر زندگی مردم، گفت: این گرانی و فقر به مردم ما تحمیلی است. مجلس قوانین را از روی فکر تصویب و بر آن نظارت کنند نه آنکه به دنبال باند بازی بوده و در حال چرت زدن به تصویب قوانین بپردازند.

روز : ماه : سال :