سرتیتر اخبار
 

جشنواره فرهنگ روستاهای علی آبادکتول در امام زاده شیخان  روستای محمد آباد کتول برگزار شد.

محمدعلی دیلمی دهیار روستای محمدآبادکتول در گفتگو با خبرنگار زرین نامه بیان کرد: این جشنواره امروز با هدف ترویج فرهنگ اصیل روستاهای علی آبادکتول با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در امام زاده شیخان روستای محمد آبادکتول برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه های مختلف در این جشنواره اظهار کرد: اجرای موسیقی مقامی کتول، مراسم حنابندان جشن عروسی، انواع بازی های بومی و محلی از بخش های مختلف این جشنواره بود.

دیلمی تصریح کرد: در حاشیه این جشنواره 7 غرفه ویژه معرفی آداب و رسوم و فرهنگ و تولیدات زنان روستاهای شهرستان شامل صنایع دستی سفالی، چوبی و آیینه کاری، عرضه محصولات لبنی، سبزیجات جنگلی، نان و عذاهای محلی و همچنین غرفه شهدا و تولید گل های آپارتمانی نیز برپا شد که با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شد.

 

دیدگاه‌ها   

+4 #2 hadi 1394-01-10 17:22
جشنواره هایی که هیچ نتیجه و مزیتی نداره و صرفا پول و هزینه اسراف میشه .جشنی به این بزرگی که پارسال در روستای ما هم اجرا شد و خبرش در این سایت هم گذاشته شد حداقل3 تا 4 میلیون هزینه میشه.صدا و سیما هم قول میده که روستاتون رو تو تلوزیون نشون میدیم که نمیدن و فقط مردم رو گرم می کنن.کاش به جای این هزینه های الکی همون پول صرف مردم یا رفاه و عمران روستا می شد.
نقل قول کردن
+1 #1 پیام 1394-01-10 12:30
وای چه اب و هوای خوبی
چه مناظر زیبایی
و چه جشنواره قشنگی
زرین نامه تشکر تشکر :))
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :