سرتیتر اخبار
 

اولین دوره مسابقات فوتشال استان گلستان همزمان با آغاز فصل کشت شالی در مزارع روستای مازیاران فندرسک برگزار شد.

طهماسبی معاون سیاسی امنیتی گلستان

رئیس ستاد انتخابات گلستان با اشاره به اینکه انتخابات شوراهای شهر و روستا وارد مرحله نهم شده است،گفت: بیش از یک میلیون و ۳۱۱ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن در انتخابات هستند.

ضرب و شتم دو دانش آموز توسط یکی از مدیران دولتی

بر اساس شنیده ها روز گذشته باخبر شدیم یکی از مدیران باشتی دولت تدببر و امید در کهگیلویه وبویراحمد به دلیل ضرب و شتم دو دانش آموز یاسوجی و شکایت اولیای دانش اموزان با حکم قاضی بازداشت شده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : باید باب همکاری دانشگاه با حوزه صنایع دفاعی باز شود تا از ظرفیت علوم ، دانشجویان و پژوهشگران برای تقویت حوزه های مختلف دفاعی کشور استفاده شود.

بعد از بستری شدن آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در یکی از بیمارستانهای تهران تعدادی از مقامات کشوری از ایشان عیادت کردند .

رئیس کل دادگستری گلستان از مردم به ویژه جوانان و نوجوانان خواست به احترام شهدای آتش‌نشان حادثه‌ی پلاسکو و همدردی با بازماندگان آنان، چهارشنبه‌سوری امسال، بیشتر احتیاط کنند.

گرگان- روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان طی اطلاعیه ای برنامه های حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش به استان گلستان را اعلام کرد.

یک هم‌وطن کرمانشاهی در گلستان غرق شد.

به گزارش زرین نامه، صبح امروز آقای (ر.آ) یکی از هم‌وطنان کرمانشاهی در رودخانه پل چهارده متری گالیکش غرق شد.

زرین نامه: نمایشگاه نقاشی به مناسبت اعیاد شعبانیه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان علی آبادکتول برگزار شد.

روز : ماه : سال :