سرتیتر اخبار
 

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : باید باب همکاری دانشگاه با حوزه صنایع دفاعی باز شود تا از ظرفیت علوم ، دانشجویان و پژوهشگران برای تقویت حوزه های مختلف دفاعی کشور استفاده شود.

بعد از بستری شدن آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در یکی از بیمارستانهای تهران تعدادی از مقامات کشوری از ایشان عیادت کردند .

رئیس کل دادگستری گلستان از مردم به ویژه جوانان و نوجوانان خواست به احترام شهدای آتش‌نشان حادثه‌ی پلاسکو و همدردی با بازماندگان آنان، چهارشنبه‌سوری امسال، بیشتر احتیاط کنند.

گرگان- روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان طی اطلاعیه ای برنامه های حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش به استان گلستان را اعلام کرد.

یک هم‌وطن کرمانشاهی در گلستان غرق شد.

به گزارش زرین نامه، صبح امروز آقای (ر.آ) یکی از هم‌وطنان کرمانشاهی در رودخانه پل چهارده متری گالیکش غرق شد.

زرین نامه: نمایشگاه نقاشی به مناسبت اعیاد شعبانیه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان علی آبادکتول برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور گفت: هنرمندان در مقابل اهانت به ساحت پیامبر اعظم (ص) سکوت نمی کنند.
زرین نامه، حسین قنادیان در اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی در گرگان گفت: نویسندگان در گذشته حکیم، عارف و فیلسوف بوده اند و این نشان می دهد که جان هنرمند با ابزار دانش و علوم سیراب شود می تواند درونش را به انوار الهی نورانی شود تا بتواند دلها را نورانی کند.
زرین نامه: معاون محیط انسانی اداره کل محیط زیست گلستان با اشاره به اهمیت طرح جامع حفاظت از جنگل‎های شمال گفت: طرح مدیریت یکپارچه جنگل‎های شمال برای حفظ و حراست از منابع خدادادی ضروری است.
 
 
زرین نامه: به اعتقاد کارشناسان محیط زیست، تجزیه و تکه تکه شدن پارک ملی گلستان به عنوان بزرگترین پارک ملی در خاورمیانه که مدتی است مطرح شده، به پیچیدگی های این اکوسسیتم بکر و منحصر بفرد لطمه می زند.
 
روز : ماه : سال :