سرتیتر اخبار
 

استاندار گلستان گفت: تاکنون ۶۱۲ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق واحدهای تولیدی در استان گلستان پرداخت شده است.

در روزهای اخیر اخبار موثقی مبنی بر تحرکات برخی دولتمردان گلستانی جهت استخدام برخی افراد مسئله دار ، آلوده به سیاست و بعضا حامی فتنه 88 در برخی ادارات استان حکایت دارد.

حجت‌الاسلام‌ ابوترابی فرد گفت: ریشه مشکلات امروز شما بدنه بزرگ دستگاه اجرایی کشور است. آنچه کشور را به یک قدرت اقتصادی تبدیل می‌کند خلق اشتغال در بازار بزرگ تولید است. کشور باکار، تلاش و تولید رشد می‌کند نه با بزرگ شدن دستگاه‌های اداری و میز و صندلی و استخدام نیرو.

یک نکته مهم که رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی باید به آن توجه کند این است که انتصاب افرادی مانند عبدالسلام میهمنی، دانشگاه را پرحاشیه تر از مدیریت گذشته می کند.

آیت الله نورمفیدی خطاب به دانشجویان در کنگره شهدای دانشجوی استان گلستان گفت: ادامه راه شهیدان و آرمان های آنان را از خودم و شما طلب می کنم. نباید بگذاریم انقلاب اسلامی چیزی را از دست بدهد.

سردار سلامی با بیان اینکه بی اعتباری سیاسی آمریکا در پروژه برجام مشخص شد، گفت: هرگز ملت ضداستکباری ایران، استقلال و اقتدار خود را تابع قراردادی نمی کند که طرف دیگرش نظام بی تعهدی همچون امریکا باشد و برابر زیاده خواهی اش سکوت کنیم. ما در آخرین فراز نبرد خود با این دولت هستیم.

رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت: با توجه به سیاست های جدید کشور عراق، صادرات از ایران به کشور عراق کاهش می‌یابد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : اگر فرهنگ انقلاب اسلامی که  مبتنی بر جنس انقلاب  و مبتنی بر ارزشهای دینی است ، نمی بود شما امنیت نداشتید پشت تریبون این همه اراجیف بگویید.

نماینده ولی فقیه در سپاه گلستان با انتقاد از برخی مسئولین و بزرگان استان گفت :بدانید اگر آبرویی دارید از امام و شهدا و رهبری دارید، وظیفه همه اینست که شفاف موضع بگیرند و حتما برای مردم بگویند.

روز : ماه : سال :