سرتیتر اخبار
 

امیدوارم دولت محترم با کسب تجربه مفید چهارسال گذشته و آشنایی با خوی استکباری وفریبکاری آمریکا و کشورهای غربی، سیاست خود را متکی بر دانش و توانایی جوانان ودانشمندان ومبتکران وصنعتگران داخلی وایرانی نماید وازتمام ظرفیت های داخلی وازوجودهمه اقشار وگروهها برای پیشرفت کشور بهره بگیرند.

امام جمعه بندرترکمن گفت :در پی پرتاب موشک علمی ماهواره بر سیمرغ در جهان جنجال آفرینی شدیدی از سوی دشمن را شاهد بودیم به نحوی که این اقدام علمی ایران از سوی آنان نقض برجام لقب گرفت لذا امروز نظام اسلامی به مراتب قدرتمند تر از مراحل اول انقلاب است و دشمن چشم دیدن این پیشرفتهای بزرگ را ندارد.

امام جمعۀ شهرستان گنبدکاووس در واکنش به آشکار تصویب تحریم های جدید علیه ایران در کنگره آمریکا گفت: آمریکا تا حدی آشکارا دشمنی کرده و روحیۀ وحشیگری خود را نمایان کرده است که حتی دیرباورترین آدمها که ممکن است اعتمادی به آمریکا داشته باشند نیز به آن پی بردند و این مایۀ خیر برای کشور و انقلاب ماست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ‌نظر مجلس درباره قرارداد توتال به زودی اعلام می‌شود‌، گفت: خط لوله گازی دامغان، کیاسر، ساری، نکا هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

دبیرکل جبهه فرهنگی کارگروه عفاف و حجاب کشور در جمع بانوان شهرستان گنبد گفت: متاسفانه دشمن در حال مدیریت خانه های ماست ، و ما باورداریم که یک هویت اسلامی مستقل داریم و در زندگی از دشمنان خود تبعیت می کنیم.

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان با اشاره به آزادسازی موصل، گفت: عده‎ای از افراد نَفهم و ‎مُغرضی که مدافعان حرم را زیر سوال می‎بردند به لطف خداوند با اتفاقات اخیر خفه شده‎اند.

آیت‌الله سید جیکاک جاسوس انگلیس بود که در جریان کشف نفت در ایران،‌ فتوا به نجس بودن آن داد.

شبکه روشنفکری و تئوریک جریان اپوزسیون جمهوری اسلامی در استارباد کار فرهنگی میکنند!!! جادارد خداقوتی به تلاشهای آقای بایزیدی بگوییم اما ...اما....چنانکه قبلاهم گفتیم....شترسواری دولادولاندارد!!!!

مشهد- معاون دادستان مشهد گفت: اعضای دستگیر شده گروهک تکفیری داعش قصد انجام عملیات تروریستی در مشهد را داشتند.

روز : ماه : سال :