سرتیتر اخبار
 

روح الله کلانتری روزنامه نگار اصلاح طلب گلستانی و دبیر حزب اراده ملت گلستان طی اظهاراتی سخیفانه مردم فهیم بندرگز را خودسر ، قانون شکن و بی اخلاق خواند .

موجی از سخنرانان سیاسی و اصلاح طلب به بهانه دهه فجر موج جدید انتخاباتی آغاز کرده اند غافل از اینکه پاسخی مناسب برای چهار سال عملکرد ضعیف خود داشته باشند.

استاندار گلستان صبح امروز در مراسم نمادین استقبال از امام(قدس سره) که در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شده بود ریشه اتقلاب اسلامی را الهی خواند.

استاندار گلستان گفت: تاکنون ۶۱۲ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق واحدهای تولیدی در استان گلستان پرداخت شده است.

در روزهای اخیر اخبار موثقی مبنی بر تحرکات برخی دولتمردان گلستانی جهت استخدام برخی افراد مسئله دار ، آلوده به سیاست و بعضا حامی فتنه 88 در برخی ادارات استان حکایت دارد.

حجت‌الاسلام‌ ابوترابی فرد گفت: ریشه مشکلات امروز شما بدنه بزرگ دستگاه اجرایی کشور است. آنچه کشور را به یک قدرت اقتصادی تبدیل می‌کند خلق اشتغال در بازار بزرگ تولید است. کشور باکار، تلاش و تولید رشد می‌کند نه با بزرگ شدن دستگاه‌های اداری و میز و صندلی و استخدام نیرو.

یک نکته مهم که رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی باید به آن توجه کند این است که انتصاب افرادی مانند عبدالسلام میهمنی، دانشگاه را پرحاشیه تر از مدیریت گذشته می کند.

آیت الله نورمفیدی خطاب به دانشجویان در کنگره شهدای دانشجوی استان گلستان گفت: ادامه راه شهیدان و آرمان های آنان را از خودم و شما طلب می کنم. نباید بگذاریم انقلاب اسلامی چیزی را از دست بدهد.

سردار سلامی با بیان اینکه بی اعتباری سیاسی آمریکا در پروژه برجام مشخص شد، گفت: هرگز ملت ضداستکباری ایران، استقلال و اقتدار خود را تابع قراردادی نمی کند که طرف دیگرش نظام بی تعهدی همچون امریکا باشد و برابر زیاده خواهی اش سکوت کنیم. ما در آخرین فراز نبرد خود با این دولت هستیم.

روز : ماه : سال :