سرتیتر اخبار
 

نمایند مردم مشهد درمجلس شورای اسلامی :« ملتهب شدن فضای جامعه در زمان انتخابات باعث میشود آن هیجانات کاذب بر رای مردم اثر گذار شود که نتیجه آن می شود مجلسی ناکارآمد.»

ملک حسینی گفت: به موجب قانون از زمان ثبت نام داوطلب تا هنگام شروع تبلیغات رسمی، انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی تحت عنوان نامزد نمایندگی مجلس ممنوع است.

با شروع فرآیند ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، هفتمین کاندیدای شرق گلستان اقدام به ثبت نام کرد.

 در اولین ساعات نخستین روز از فرایند ثبت نامزدهای انتخاباتی، عباسعلی قزلسفلو اقدام به ثبت نام کرد.

همچنین کمال سلمانی معاون مدیرکل بهزیستی استان گلستان نیز دومین کاندیدای ثبت نامی از شرق گلستان در فرمانداری مینودشت بود.

kamal salmani

علیرضا سلیمانگلی سومین کاندیدا شرق گلستان، نخستین کاندیدا شهرستان گالیکش در روز نخست ثبت نام نام نویسی کرد؛ علیرضا سلیمانگلی متولد سال 1356 در روستای قلی تپه از توابع بخش مرکزی شهرستان گالیکش بود.

وی شاغل بخش خصوصی با گرایش مستقل و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مطالعات منطقه اروپا برای حضور در این عرصه سیاسی اعلام آمادگی کرد.

Sleiman goli

عبدالهادی قره قوزی چهارمین کاندیدا روز نخست ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شرق گلستان است.
وی از شهروندان شهرستان کلاله و کارشناسی ارشد حسابداری است.
وی هم‌اکنون حسابرس ارشد سازمان حسابرسی کشور است.
وی گفت: تا پایان در فرایند انتخابات باقی خواهد ماند و طبق روال ادوار گذشته به مانند کاندیداهای دیگر شرق حوزه انتخابیه به نفع کاندیدای دیگر اعلام انصراف نخواهد کرد.

Gahreh ghouzi

غلام محمد پقه پنجمین کاندیدای شرق گلستان شد

غلام محمد پقه بخشدار اسبق بخش مرکزی شهرستان کلاله پنجمین کاندیدای شرق گلستان برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بود.

Pagheh

عزیزاله نفس پور ششمین کاندیدای شرق گلستان

عزیزاله نفس پور از شهرستان کلاله ششمین کاندیدای شرق گلستان گلستان برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی بود؟

وی از اهالی شهرستان کلاله می باشد

Nafaspoor

عبدی بدارق نژاد هفتمین کاندیدای شرق گلستان
عبدی برداق نژاد رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلاله هفتمین کاندیدای شرق گلستان برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود

abdi

انتهاي پيام/

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: ۷۰ هزار رأی اولی در استان امسال در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت خواهند کرد.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما، عبدالرضا چراغعلی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تأکید بر حضور پرشور همه اقشار از جمله فرهنگیان در انتخابات دوم اسفندماه اظهارداشت: بسترها برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی در استان فراهم است.

وی با بیان اینکه فرهنگیان جزو اقشار تأثیرگذار هستند، گفت: باید شرایط امروز برای مردم به ویژه جوانان و نوجوانان تبیین شود و نقشه‌های دشمن را برای ناامید کردن مردم از نظام بازگو کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان داشت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود 70 هزار رأی اولی در استان گلستان داریم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کشور و دشمنی‌های استکبار جهانی، راه مطمئن و امن عبور از دسیسه‌ها و نیرنگ‌ها، پاسخگویی درست به نیازهای بحق مردم است.

چراغعلی با اشاره به حوادث اخیر در برخی مناطق کشور اظهارداشت: فرهنگیان در بازگرداندن آرامش روانی به جامعه، نقش مهمی دارند و در همین حوادثی که برخی شهرهای کشور درگیر آن بود همه دستگاه‌ها و اقشار برای ایجاد آرامش و امنیت تلاش کردند و عملکرد خوبی داشتند.

انتهای پیام/

 

بالاخره روزهای پُر التهاب ناشی از اعلام گرانی بنزین سپری شُد . لیدر های اغتشاش گران که وابستگی آنها به سازمان های اطلاعاتی و امنیتی بیگانه (آمریکا، رژیم صهیونیستی، آل سعود و گروهک منافقین و بقایای رژیم منحوس پهلوی )اثبات شده شناسایی، بعضاً دستگیر و با تلاش دستگاه های امنیتی مابقی نیز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می شوند . 

روز : ماه : سال :