سرتیتر اخبار
 

با‌ تصویب هیات دولت در جلسه صبح‌ امروز چهارشنبه به ریاست رئیس جمهوری، سیدمناف هاشمی به سمت استاندار جدید گلستان منصوب شد.

یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش بشود از برکناری (ع - ا) معاون سیاسی وزارت کشور به دلیل دو تابعیتی بودن خبر داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس کمیسیون اقوام، مذاهب و اقلیت های دینی شورای تأمین استان با اشاره به کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار گفت: امروز در میان سکوت طولانی مدعیان حقوق بشر در قبال نسل کشی مسلمانان در میانمار، جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام، چشم امید مسلمانان و مظلومان جهان است.

مولوی حنیفه حبیب نیا امام جماعت اهل سنت روستای مزرعه نگین شهر گفت: وحدت بین مسلمین ضروری و تیری در چشم دشمنان اسلام است.

با اینکه غراوی مدعی این است که پروژه های عمرانی با نظر وی و مسئولین دیگر تصمیم گیری می شود، اما گویا در خصوص جاده جایگزین جنگل گلستان ابراهیمی نماینده آزادشهر دست برتری دارد.

با توجه به نزدیک شدن موعد انتخاب استانداران در دولت دوزادهم گمانه زنی های زیادی در فضای حقیقی و فضای مجازی در خصوص انتخاب هشتمین استاندار گلستان به گوش می رسد .

امیدوارم دولت محترم با کسب تجربه مفید چهارسال گذشته و آشنایی با خوی استکباری وفریبکاری آمریکا و کشورهای غربی، سیاست خود را متکی بر دانش و توانایی جوانان ودانشمندان ومبتکران وصنعتگران داخلی وایرانی نماید وازتمام ظرفیت های داخلی وازوجودهمه اقشار وگروهها برای پیشرفت کشور بهره بگیرند.

امام جمعه بندرترکمن گفت :در پی پرتاب موشک علمی ماهواره بر سیمرغ در جهان جنجال آفرینی شدیدی از سوی دشمن را شاهد بودیم به نحوی که این اقدام علمی ایران از سوی آنان نقض برجام لقب گرفت لذا امروز نظام اسلامی به مراتب قدرتمند تر از مراحل اول انقلاب است و دشمن چشم دیدن این پیشرفتهای بزرگ را ندارد.

امام جمعۀ شهرستان گنبدکاووس در واکنش به آشکار تصویب تحریم های جدید علیه ایران در کنگره آمریکا گفت: آمریکا تا حدی آشکارا دشمنی کرده و روحیۀ وحشیگری خود را نمایان کرده است که حتی دیرباورترین آدمها که ممکن است اعتمادی به آمریکا داشته باشند نیز به آن پی بردند و این مایۀ خیر برای کشور و انقلاب ماست.

روز : ماه : سال :