سرتیتر اخبار
 

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری در چهار شهرستان گلستان الکترونیکی برگزار می‌شود.

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال ۱۳۵۷، به دعوت امام خمینی همه‌پرسی نظام جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ۱۳۵۸ در سراسر کشور برگزار شد و 98.2 واجدین شرکت در همه‌پرسی با دادن رای «آری»، با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند.

انتخابات دوزادهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها ، اواخر اردیبهشت ماه برگزار می شود در حالیکه بنظر می رسد نقش تعیین کننده و سرنوشت ساز را در انتخابات پیش رو ، فضای مجازی خصوصا تلگرام دارد .

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات گلستان گفت: ایجاد اتاق خبر برای خبرنگاران مثل فرمانداری گرگان یکی از اقداماتی است که مسئولین ستادهای انتخاباتی شهرستان ها می توانند برای استفاده بهینه از این ظرفیت رسانه ها انجام دهند .

روح الله کلانتری روزنامه نگار اصلاح طلب گلستانی و دبیر حزب اراده ملت گلستان طی اظهاراتی سخیفانه مردم فهیم بندرگز را خودسر ، قانون شکن و بی اخلاق خواند .

موجی از سخنرانان سیاسی و اصلاح طلب به بهانه دهه فجر موج جدید انتخاباتی آغاز کرده اند غافل از اینکه پاسخی مناسب برای چهار سال عملکرد ضعیف خود داشته باشند.

استاندار گلستان صبح امروز در مراسم نمادین استقبال از امام(قدس سره) که در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شده بود ریشه اتقلاب اسلامی را الهی خواند.

استاندار گلستان گفت: تاکنون ۶۱۲ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق واحدهای تولیدی در استان گلستان پرداخت شده است.

در روزهای اخیر اخبار موثقی مبنی بر تحرکات برخی دولتمردان گلستانی جهت استخدام برخی افراد مسئله دار ، آلوده به سیاست و بعضا حامی فتنه 88 در برخی ادارات استان حکایت دارد.

روز : ماه : سال :