سرتیتر اخبار
 

4 گزینه جدی خود را آماده می کنند تا زعامت فرهنگ و ارشاد استان گستان را بدست گیرند .

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما ؛ خبرهای جسته و گریخته از استانداری گلستان حکایت از این دارد که عبدالرضا چراغعلی مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان برای تصدی گری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خیز برداشته است .

در همین راستا وی تحرکاتی را آغاز کرده و با تنی چند از مسئولان استانی صحبت کرده وبنظر می رسد عزمش برای تصدیگری در عرصه فرهنگ و ارشاد استان جدی است .

اما نکته جدی که در این زمینه وجود دارد اینست که او ذاتا ارشادی نیست و نیروی این مجموعه به شمار نمی رود برای همین گزینه های ارشادی دیگری هم در دستور کار هستند .

شیخ یعقوب مهدوی رئیس سابق ارشاد گرگان یکی از این گزینه هاست که برخی گروههای سیاسی اجتماعی استانی و روحانیون نزدیک به دفتر آیت الله نورمفیدی از او حمایت می کنند .

قاسم قندهاری نیز که زمانی معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان را بر عهده داشته بعضا جزو گزینه های مدیر کلی نامبرده می شود .

از دیگر گزینه هایی که اخیرا مطرح شده و شاید در خلال مراودات جشنواره ابوذر با معاون سیاسی امنیتی استاندار ، اینگونه بنظر می رسد که محمد رعیت رئیس سابق اداره فرهنگی ارشاد استان که بعد از روی کار آمدن فضیلت به عنوان مسئول شرکت تعاونی مصرف اداره کل انتخاب شده ، جزو گزینه های احتمالی این سمت است .

به هر حال آنچه که بنظر می رسد تغییر حجت الاسلام والمسلمین فضیلت بعد از 4 سال است و آمدن فرد جدید که بتواند اوضاع فرهنگ و ارشاد استان را سر و سامان بخشد .

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :