سرتیتر اخبار
 

آئین تکریم و معارفه سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان گلستان با حضور جانشین معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در محل سالن اجتماعات این دفتر برگزار شد.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما؛ میرشمسی در این همایش که با حضور برخی شخصیت های استانی و شهرستانی، ائمه جمعه و جماعات شیعه و سنی و همچنین ناظرین شورای نگهبان در روز پنج شنبه برگزار شد، ضمن تشکر از زحمات 9 ساله عیسی غلامی، گفت: آقای غلامی از جانبازان سرفراز هشت سال دفاع مقدس بوده که در مدت مسئولیت در دفتر نظارت شورای نگهبان استان ، منشاء اثرات مثبت مدیریتی بوده است .

وی  در ادامه با معرفی حمیدرضا بهمنی نژاد به سمت سرپرستی دفتر نظارت وبازرسی انتخابات استان گلستان تصریح کرد: ما از قبل با توانائیهای مدیریتی آقای بهمنی نژاد آشنا بودیم و امیدواریم در سایه تلاش ایشان در این مجموعه ، شاهد پیشرفت هر چه بهتر اهداف قانونی و نظارتی در این حوزه مهم و سرنوشت ساز باشیم .

در پایان لوح تقدیرو تشکر و همچنین حکم مسئولیت سرپرستی ، که به امضاء حضرت آیت ا... جنتی ، دبیر محترم شورای نگهبان رسیده بود ، به آقایان غلامی و بهمنی نژاد ، اهدا گردید .

 00۹

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

00۹ 1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :