سرتیتر اخبار
 

سایت رسمی استانداری گلستان در جهت شعار سال، پرتال ثبت «کالای ایرانی» راه اندازی کرد.

به گزارش زرین نامه به نقل از پاسرو؛ همه ما قصه سرپا شدن آلمان ها و ژاپنی ها را پس از «جنگ های» جهانی و زمانی که مخروبه ای از اقتصاد این دو کشور باقی مانده بود شنیده ایم، اینکه چطور مردم این دو کشور با همت جمعی و تکیه بر توان داخلی، آهسته آهسته، اقتصاد مخروبه ی خود را ترمیم کرده و با «تلاش شبانه روزی» و «توجه به تولیدکنندگان داخلی خودشان» توانستند جز برترین های جهان شوند، مفهومی که مقام معظم رهبری در شعار چندین سال متوالی آن را به ملت و مسئولین گوشزد می کنند.

اگر امروز نیز عده ای با ایران اسلامی سودای «جنگ» دارند و اگر با توطئه ها در فشار اقتصادی بسر می بریم راه چاره ما نیز همان است که آلمان ها و ژاپنی ها طی کردند گرچه اوضاع ما از آن روزهای این دو کشور بهتر نیز است.

امروز راه چاره ما نیز طبق تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی راه رفتن با همان دمپایی های معروف بی کیفیت ژاپنی است که آنقدر مردم آن کشور آنها را پوشیدند تا تولیدکنندگان جان گرفتند و بهترین کفش ها را تولید کردند، راه چاره ما نیز استفاده از همان مارک معروف وسایل برقی آلمانی است که در ابتدا آنقدر بی کیفیت بود که دکمه های روشن و خاموش آن داخل دستگاه گیر می کرد! راه چاره ما نیز حمایت از «کالای ایرانی» است.

-سایت استانداری گلستان در جهت تحقق شعار سال، سامانه ثبت کالای ایرانی را راه اندازی کرد.

ostandarikala2

طبق تعریف استانداری گلستان این سامانه با حمایت کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای معرفی محصولات تولیدی کارخانجات و شرکت های داخلی در حوزه های مختلف ایجاد گردیده که فرصت معرفی محصولات خود را برای کلیه مشتریان و مصرف کنندگان فراهم نموده است، ضمنا ذکر شده که این سامانه مبتنی بر دانش بومی و کوشش جوانان این کشور طراحی گردیده است.

ostandarikala

این سامانه فقط به تولیدکنندگان داخلی اجازه ثبت نام و معرفی و تبلیغ کالاهای خود را داده است، همچنین علاقه مندان به حمایت از اقتصاد کشورمان می توانند برای آشنایی با محصولات ایرانی به این سامانه با آدرس سایت golestanp.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :