سرتیتر اخبار
 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز دشمنان. با عملیات روانی به دنبال انشقاق است و انسجام ملت و نظام را نقش برآب کند.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما؛ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، صبح امروز در اجتماع 20 هزار نفری گردان های منتخب بسیجیان استان گلستان در ورزشگاه آزادی گرگان اظهار کرد: حضور پر معنای هزاران نفری بسیجیان نشانه عمق ایمان، بصیرت، عشق به اهل بیت و انسجام ملی تحت ولایت است.

وی با بیان اینکه هر کجا انسجام واقعی داشتیم اقتدار پیدا کردیم ، افزود: یکی از مولفه های بزرگ ولایی بودن در کنار ایمان و تقوا، وفاق و همدلی است.

فرمانده سپاه نینوا تصریح کرد: امروز دشمنان. با عملیات روانی به دنبال انشقاق بین ملت است و می خواهند انسجام ملت و نظام را کمرنگ نمایند.

وی بیان کرد: قطعا حضور 80 گردان بسیجی نشانه انسجام واقعی در استان و همزمان در سراسر کشور است.

معروفی با اشاره به مرحله نخست رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله 2، گفت: این رزمایش از 9 تا 29 شهریورماه با حضور گردان های بیت المقدس در حوزه دفاعی و اعزام 313 گروه جهادی با محور خدمت رسانی در حاشیه 14 شهرستان استان انجام شده است.

این مقام مسئول به گزارش آماری حضور بسیجیان در قالب گروه های جهادی پرداخت و یادآور شد: 6هزار و 293 ویزیت رایگان در حوزه پزشکی، چشم پزشکی و مامایی، یک هزار و 600 نفر مشاوره در حوزه خانواده و 131 پروژه ساخت و مرمت و تکمیل پروژه های عمرانی و ساخت مدرسه طی 20 روز صورت گرفته است.

فرمانده سپاه نینوا مراسم امروز را اختتامیه نمادین این رزمایش خواند و افزود: این مراسم همزمان در 31 استان در حال برگزاری است و آغازگر بیعت دوباره با شهدا و آرمان های امام و میثاق دوباره با ولایت برای دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی و آمادگی برای خدمت بی منت به مردم است.

انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :