سرتیتر اخبار
 

جانشین سپاه نینوا در امور اقشار افزود: داشتن روحیه تهاجمی از دیگر وظایف رسانه ها می باشد چرا که صرفا منتظر باشیم تا دیگران شایعات و مسائلی را مطرح کنند و رسانه ها پاسخگو باشند کار درستی نیست و پاسخ گستاخی های دشمن تهاجم است نه دفاع.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما؛ سرهنگ جواد فراهی در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج رسانه استان گفت: بهترین دوره بعد از انقلاب دوران دفاع مقدس بود که توانستیم در جنگ نرم و جنگ سخت در مقابل دشمن به پیروزی برسیم و امروز دشمن با مهندسی نرم به مصاف با آن ارزشها آمده است.

جانشین سپاه نینوا در امور اقشار گفت: متاسفانه برخی افرادی که در آن زمان در مقابل دشمن ایستادن تحت تاثیر این نبرد دشمن قرار گرفتند و عده ای ناامید و رنگ باخته شدند و آن روحیه زمان جنگ را ندارند و البته این ریزشها در بین مسئولین و بزرگان نظام هم وجود دارد.

فراهی افزود: امروز دشمن تمام حربه های خود را به کار برده و بخش اعظم این جنگ نیز از طریق رسانه ها انجام می گیرد و از این ابزار استفاده های زیادی کرده است اما باید گفت در نهایت ضرر کرده چرا که انقلاب شاهد رویشهای فراوانی است.

وی در خصوص رسالت و وظایف رسانه ها بیان کرد: اولین رسالت رسانه علی رغم نوع رسانه حق گویی و حق محوری است که این تکلیف نباید دستخوش مسائل قومی و حزبی و جناحی شود.

وی ادامه داد: حق را باید گفت و اگر به این وظیفه عمل نکنیم باید پاسخگو باشیم چرا که رسانه ها معلم ذهن و روح جامعه هستند و افکار و اندیشه جامعه را هدایت می کنند.

فراهی گفت: ایجاد امید در جامعه و تبیین فرمایشات و منویات رهبر انقلاب از دیگر وظایف رسانه ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

جانشین سپاه نینوا در امور اقشار افزود: داشتن روحیه تهاجمی از دیگر وظایف رسانه ها می باشد چرا که صرفا منتظر باشیم تا دیگران شایعات و مسائلی را مطرح کنند و رسانه ها پاسخگو باشند کار درستی نیست و پاسخ گستاخی های دشمن تهاجم است نه دفاع.

وی توضیح داد: اهالی رسانه باید داشتن روحیه تهاجمی را از رزمندگاتن و مدافعان حرم بیاموزند و اگر این روحیه در رزمندگان نبود هرگز این پیروزیها شامل حامل رزمندگان نمی شد.

فراهی گفت: اینکه تصور کنیم دشمن فرسنگخها با ما فاصله دارد تفکری ساده لوحانه و اشتباه است و امروز دشمن را باید در شهر و منطقه خود باید ببینیم.

وی در خصصو تبیین فرمایشات رهبر انقلاب بیان کرد: ایشان استراتژی ها و راهبردها را مطرح می کنند و تبیین و به صورت مطالبه مردمی در آوردن آنها در بین مردم وظیفه رسانه ها است و اگر این وظیفه به درستی در بین مردم صورت می گرفت امروز شاهد مجلسی که چنین لوایحی را تصویب کنند نبودیم و قطعا مشکلات لاینحل نیز در کشور وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :