سرتیتر اخبار
 

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حذف دلار راهکار خوبی است که بسیاری از کشورها در حال انجام آن هستند که می توان از آن برای برون رفت از تحریم های ظالمانه آمریکا استفاده کرد.

به گزارش زرین نامه به نقل از تیتر آزاد؛ علیرضا ابراهیمی نماینده مردم شریف رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما، در خصوص طرح حذف دلار از معاملات بین المللی کشور اظهار کرد: حذف دلار راهکار خوبی است که بسیاری از کشورها مانند چین، ترکیه و روسیه در حال انجام آن هستند و می توان از آن برای برون رفت از تحریم های ظالمانه آمریکا استفاده کرد.

وی افزود: این طرح هنوز به صحن مجلس نیامده است و فعلا در مرحله جمع امضاء می باشد، اما اگر به صحن بیاید، قطعا نمایندگان از آن حمایت خواهند کرد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: آمریکا فکر می کرد که در تحریم ایران به اجماع جهانی دست یافته است، اما مشاهده نمودید در خرید نفت از ایران کشورهایی همچون یونان، ایتالیا، هند، ترکیه، کره جنوبی و ... از این تحریم مستثنی شدند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان تصریح کرد: با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و الحمدلله با وفاقی که بین قوای سه گانه و نهادهای مختلف برای مقابله با تحریم های آمریکا وجود دارد و با وحدت و انسجام مسئولین و مردم، اعتقاد دارم از این جنگ رسانه ای و اقتصادی نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.

وی در رابطه به راهکارهای عبور از تحریم گفت: علاوه بر حذف دلار از معاملات بین المللی، همکاری های دو جانبه با کشورها و بخصوص کشورهای همسایه، راهکار دیگری برای گذر از تحریم ها می باشد و این همکاری با وزارت خارجه‌ای فعال و تعاملی ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :