سرتیتر اخبار
 

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: در خاطرات فرح پهلوی آمده بعد از اخراج شاه این تکه کلام همواره بر زبان شاه جاری بود که من به هر سازی که گفتند برایشان رقصیدم و ثروت این ملت را به جیبشان ریختم اما این ها مرا به کشورشان هم راه ندادند.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما؛ سردار محمدرضا نقدی در جمع هادیان بسیجی سپاه استان گلستان اظهار کرد: تمام انقلابهایی که در طول چندین صد سال اخیر رخ داده یا از مسیر و آرمانش منحرفش شده و یا اینکه سرکوب شدند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: تنها انقلاب اسلامی ایران بعد از چهل سال به همان آرمانها و اصول اولیه خود معتقد است و امروز حرف و سخن رهبر انقلاب همان سخن امام است.

وی با اشاره به خاطره خاندان پهلوی در رابطه با خیانتهای این رژیم گفت: در خاطرات فرح پهلوی آمده که شاه حتی اجازه انتخاب نخست وزیر را نداشت و گاهی حتی کارمند سفارت امریکا برای او تعیین تکلیف می کرد.

نقدی بیان کرد: بعد از اخراج شاه و زمانی که آمریکا اجازه ورود او را به خاکش نداد این تکه کلام همواره بر زبان شاه جاری بود که من به هر سازی که گفتند برایشان رقصیدم و ثروت این ملت را به جیبشان ریختم و در جنگهایی که گفتن به نفعشان شرکت کردم اما این ها مرا به کشورشان هم راه ندادند.

سردار نقدی ادامه داد: در خاطرات فرح پهلوی آمده شاه ثروتمندترین فرد جهان بود و تنها 15 در صد اموال خود را به فرح بخشید و همین اندازه هم او را امروز در زمره یکی از ثروتمندترین زن دنیا قرار داد و واقعا این سوال وجود دارد که این پولها از کجا بدست آمده است؟!

وی به استقلال نداشتن کشور در زمان پهلوی هم اشاره ای کرد و گفت: در جنگ ویتنام بدون اینکه از شاه اجازه بگیرند ارتش ایران را در آن جنگ شرکت داده بودند و در خاطرات اعلم آمده است که پنج فروند اف 16 را آکبند در اختیار آمریکا قرار داد بدون اینکه پول آن را پرداخت کنند و دولت ایران نیز حق هیچ اعتراضی را نداشت.

وی بیان کرد برخی می گویند در کشور آزادی وجود ندارد در حالی که در زمان پهلوی حتی در کوچکترین مسائل مردم نمی توانستند انتقاد کلامی کنند و شهدایی مانند آیت الله غفاری را به دلیل انتقاد تز دستگاه جور حاکم با بدترین شکنجه ها به شهادت رساندند و جمجه اش را سوراخ کردند

سردار نقدی توضیح داد: در حالی که امروز دانش آموز دبیرستانی خیلی آزادنه از صدر تا ذیل حکومت را مورد انتقاد قرار می دهد بدون آنکه ذره ای نگرانی در چهره او دیده شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: امروز سلطنت‌طلب‌ها می‌گویند ما ایرانی هستیم عرب نمی‌پرستیم اما خودشان وقتی از شاهنشاهی 2500 ساله سخن می گویند از حکومت یزید و خلفای عباسی و حاکمان فاسد و جبار دیگر حمایت می کنند در حالی که ما بهترین و پاکترین بندگان خدا را الگو و امام خود قرار دادیم.

سردار نقدی گفت: وظیفه رهبری حفاظت از استقلال، آزادی و رای مردم است که به خوبی انجام داده و نمونه بارز آن در سالهای 78 و 88 در دفاع از آراء مردم نمود داشت.

وی ادامه داد: مشکلات امروز به خاطر انتخابهای خودمان است و به شاخصهای انقلاب توجه نمیکنیم آنوقت از رهبر انتظار حل آن را داریم به عنوان مثال مگر امام خمینی (ره) با بنی صدر موافق بودند؟ در حالی که ما او را انتخاب کردیم بعد که به مشکل برخوردیم می گفتیم چرا امام کاری نمیکند؟!

سردار نقدی گفت: در جریان مذاکره با آمریکا و برجام هم مقام معظم رهبری فرمودند من به این مذاکرات خوشبین نیستم اما مردم به کسی رای دادند که معتقد بود مذاکره از اکسیژن واجب‌تر است و با مذاکرات ثروت به کشور سرازیر می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر حتی فقط 10 درصد اختیارات رهبر انقلاب را کسی دیگر در دنیا داشت، و می دید سیاستها طبق مشی وی انجام نمی شود ،آن را نابود می‌کرد و این عظمت و قدرت ولی فقیه است که به رأی مردم پایبند بوده و به مردم سالاری احترام می گذارد.

وی گفت: امام در زمان حیات خود با ادله منطقی ولایت فقیه را اثبات کرد و به همه فهماند که ولایت فقیه به معنای دیکتاتوری نیست اما امروز بعد از چهل سال از عمر انقلاب با تجربه این نظریه رامی توانیم اثبات کنیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :