سرتیتر اخبار
 

آقای رئیس جمهور! شما که دیگران را به اسلام نشناسی متهم می کنید مگر نمیدانید الفبای اسلام، راستگویی و وفای به عهد است!

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما، حسن روحانی در دیداری که با مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی در سخنانی تند اظهار کرده بود: اکنون می‌خواهیم با بانک‌های خارجی کار کنیم. بدون کار کردن با بانک‌های خارجی اقتصاد ما حل می‌شود، اما با 20 درصد گران‌تر. یعنی شما جنس را وارد می‌کنید از این صرافی به آن صرافی، نهایتا 20 درصد گران‌تر به دست مصرف کننده می‌رسد. اگر می‌گویید FATF باشد یا نباشد، یک نفر نمی‌آید بگوید اگر باشد 20 درصد ارزان‌تر کارها انجام می‌شود و اگر نباشد 20 درصد گران‌تر. آن کسی که شعار می‌دهد بیاید هزینه‌اش را پرداخت کند. نمی‌شود که یک نفر در کشور شعار دهد و آثار شعارش را برای مردم ترجمه نکند.

 وی افزود‌: می‌گویند برجام باشد یا نباشد. ترجمه کنید یعنی چه؟ برجام باشد یعنی چه؟ برجام نباشد یعنی چه؟ بگویید بودن چقدر سود دارد و نبودن آن چقدر ضرر؟ از مردم سوال کنید. از مردم سوال کنید که شما می‌خواهید زندگی کنید آیا آن را ارزان می‌خواهید یا گران؟ مگر می‌شود در دنیای امروز با بانک‌های خارجی کار نکنیم؟ یک نفر از یک گوشه‌ای که نمی‌دانیم کجاست مردم را تحریک می‌کند که اگر FATF امضا شود و یا با گروه اقدام مالی کار کنیم، اسلام از دست می‌رود. ای‌کاش اسلام را می‌فهمید، بعد می‌گفت اسلام از دست می‌رود.

 در پی این سخنان رئیس جمهور روزنامه بهار در اقدامی سخیف، صفحه اول روزنامه خود در تاریخ 20 آذر را به تصویری از روحانی که مجله ای در دست دارد که عکس رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن نمایان است و به این طریق سخنان روحانی را به رهبری مرتبط کرده است.

 آیت الله سید حبیب الله قدمی عالم برجسته گلستانی و حافظ کل قرآن کریم و صحیفه سجادیه در واکنش به این اظهارات و اقدام سخیف روزنامه بهار نکته ای رو به رئیس جمهور متذکر شد که متن آن در ادامه آمده است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 علم و دانش با چشم سر دیده نمی شود و اگر دیده می شد بازار خیلی ها رواج نمی گرفت و چون دیده نمی شود عده ای با سرقت علمی و خیانت هم که باشد برای خودشان مدرکی دست و پا می کنند تا خودشان را عالم و مخالفان خود را بی سواد معرفی کنند!

اما شاید این افراد درک نکرده اند که نادیدنی ها همیشه از آثارشان شناخته می شوند. خدای تبارک و تعالی نادیدنی است اما آثارش در آفاق و انفس به قدری نمایان است که کور شود آن کسی که خدا را نبیند.

 آقای رئیس جمهور!

 هر طلبه مبتدی می داند قرآن کریم و نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و دیگر روایات معصومین علیهم السلام منابع اصلی اسلام هستند و ادبیات عرب نیز مقدمه ای برای فهم قرآن و احادیث و علم اصول و استنباط فقه است.

 اگر شما فقط در یکی از این علوم، آری! فقط در یکی از این علوم، عالم و دانشمند هستید لطفا برای اثبات توانایی خود در رسانه ها حداقل با اساتید پایه یک و دو حوزه های علمیه به مباحثه بپردازید یا لااقل چند صفحه از قرآن و نهج البلاغه و صحیفه سجادیه را به انتخاب دیگران از رو بخوانید و ترجمه کنید.

 آقای رئیس جمهور!

 شما که دیگران را به اسلام نشناسی متهم می کنید مگر نمی دانید الفبای اسلام، راستگویی و وفای به عهد است!

 آیا شما به مردم دروغ نگفته اید؟ آیا شما به وعده هایت عمل کرده اید؟

 انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :