سرتیتر اخبار
 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: ۷۰ هزار رأی اولی در استان امسال در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت خواهند کرد.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما، عبدالرضا چراغعلی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تأکید بر حضور پرشور همه اقشار از جمله فرهنگیان در انتخابات دوم اسفندماه اظهارداشت: بسترها برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی در استان فراهم است.

وی با بیان اینکه فرهنگیان جزو اقشار تأثیرگذار هستند، گفت: باید شرایط امروز برای مردم به ویژه جوانان و نوجوانان تبیین شود و نقشه‌های دشمن را برای ناامید کردن مردم از نظام بازگو کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان داشت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود 70 هزار رأی اولی در استان گلستان داریم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کشور و دشمنی‌های استکبار جهانی، راه مطمئن و امن عبور از دسیسه‌ها و نیرنگ‌ها، پاسخگویی درست به نیازهای بحق مردم است.

چراغعلی با اشاره به حوادث اخیر در برخی مناطق کشور اظهارداشت: فرهنگیان در بازگرداندن آرامش روانی به جامعه، نقش مهمی دارند و در همین حوادثی که برخی شهرهای کشور درگیر آن بود همه دستگاه‌ها و اقشار برای ایجاد آرامش و امنیت تلاش کردند و عملکرد خوبی داشتند.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :