سرتیتر اخبار
 

بلندترین برج آجری جهان با قدمت هزار سال که گذر زمان هم موجب فروپاشی آن نشده، امروز درگیر مشکلاتی ازجمله لانه گذاری سوسک های بال آتشین است که کارشناسان آن را تهدیدی برای بنا می دانند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اهمیت بحث ظهور گفت: اعتقاد به ظهور منجی برای نجات بشریت در تمام ادیان وجود دارد و مفهوم درست واژه انتظار باید برای جامعه به درستی تبیین شود.

علیرغم گسترش زندگی آپارتمان نشینی در گلستان اما آموزشی در این زمینه به شهروندان داده نشده و این امر نیازمند توجه بیشتر مسئولان است.

بی شک اربعین معجزه ای دیگر از اعجاز سید الشهداست که شیعه و سنی و مسلمان غیر مسلمان را به سمت خود می کشد . مکتب عاشورا در اربعین تجدید می شود هزاران نفر از مردمان دیار رنگین کمان اقوام استان گلستان نیز همه ساله زائران فراوانی در این اجتماع عظیم جهان اسلام دارد.

در روز های گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه نینوا با هماهنگی مقام قضائی طی اقدامات اطلاعاتی تعدادی از عناصر وابسته به عرفان های نوظهور که در سطح استان اقدام به فعالیت می نمودند را در شهر گرگان شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار دادند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ، گفت: محرم ماه نگریستن و زیستن در آسمان آزادگی و صدف سپید دریای ایثار است.

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت : در کنار جشنواره ها و نوروزگاه ها و دهکده گردشگری روستایی که انجام شد 380 غرفه برپا شد. خوشبختانه طبق آماری که اعلام شد رشد 50 درصدی اقامت مسافر را نسبت به سال قبل داشته ایم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: اعتکاف نقطه اوج تحول انسانی و حرکت از طبیعت به فطرت است و در این ایام زمینه این تحول فراهم می‌شود.

رییس بنیاد تعاون زندانیان گلستان از 2 قاضی پیشرو در صدور آرای جایگیزین حبس در استان تجلیل کرد.

روز : ماه : سال :