سرتیتر اخبار
 

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: تا ابتدای مهرماه سال جاری ۱۳ مدرسه جدید در استان گلستان افتتاح می شود.

شورای شهر گرگان در اقدامی تامل برانگیز نام استارباد را برای فرهنگسرایی که قرار بود بنام شهید روحانی فرد و شهید غفاری نامگذاری شود، انتخاب کرد.

 محمد آقا بیک خواننده گلستانی با اشاره به اینکه موسیقی در گلستان جایگاه والایی دارد و مردم این منطقه موسیقی را به خوبی می شناسند، گفت: موسیقی‌، برخلاف‌ شهرتی‌ كه‌ به‌ عنوان ابزار لهو و لعب‌ دارد و به همین هم علت مطرود برخی از بزرگان قرار گرفته، دارای روح و جوهره کاملی است و می‌تواند شنونده‌ اش‌ را در مسیر تكامل‌ و آرامش درونی یاریگر باشد و او را به‌ آرامش درونی برساند.

بصیری گفت: من از جانب تمام افرادی که در این مدت به خبرنگاران توهین کرده اند، کسانی که عذرخواهی نکردند و کسانی که اینقدر جسور هستند که هوای تنفس خودشان را آلوده می کنند اما ادب ندارند از این قشر فرهیخته عذربخواهند، عذرخواهی می‌کنم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان بابیان اینکه وضعیت خلیج گرگان بحرانی است، گفت: بیشتر نگران اثرات زیست محیطی خلیج گرگان هستیم.

رئیس انجمن موسیقی گلستان از برپایی نمایشگاه عکس اساتید موسیقی کشور در گلستان خبر داد.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گلستان با اشاره به فعالیت دستگاه های مختلف استان در رابطه با مسئله عفاف و حجاب، گفت: هر خودرویی که در داخل آن کشف حجاب شود، توقیف می شود.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: پس از آموزش تخصصی دوره‎های " سواد رسانه‎ای را برای بسجیان محلات" در استان گلستان برگزار خواهیم کرد.

دختران گلستانی برای آشنایی با تربیت اسلامی، طی یک دوره آموزشی در مشهد مقدس شرکت کردند.

روز : ماه : سال :