سرتیتر اخبار
 

مسئول سازمان اردویی سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه ۱۶۰۰ اثر ادبی و هنری به دبیرخانه جشنواره سرزمین نور استان گلستان ارسال شده است،گفت:۹ اسفند از ۴۵ برگزیده این جشنواره تجلیل می شود.

«ایرج رمضانی» به عنوان رئیس اداره رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان شد.

مدیر مرکز شباب استان گلستان گفت: ماراتن من و رسانه از ۲۷ آبان ماه ۹۶ به مدت یک ماه در سطح استان گلستان برگزار گردید که در این مسابقات ، فعالین تولید محتوای مجازی سراسر استان به رقابت پرداختند.

سفر به «ولایت عشق» و زیارت بارگاه ملکوتی امام رئوف آرزویی بود که محرومین و زائراولی های گلستان سال ها در دل می پرورانند و سپیدی گیسوان و چین های روی پیشانی بسیاری از آن ها، حکایت از تحمل انتظاری طولانی برای تحقق این آرزو دارد.

سقاخانه ای با بیش از 400 سال قدمت در چهار راه میدان شهر گرگان واقع شده که در بین مردم این شهر به میدان عباسعلی مشهور است.

مسئول بسیج رسانه گلستان گفت: حدود 500 اثر از سوی خبرنگاران و اهالی رسانه استان گلستان تا بیست و دوم آذر ماه برای شرکت در سومین جشنواره رسانه ای ابوذربه دبیرخانه ارسال شده است.

86 نفر از مشتاقان گلستانی حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به همت آستان قدس رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.

دبیر جشنواره رسانه ای ابوذر استان گلستان از برگزاری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان از سوی سازمان بسیج رسانه خبرداد.

انتقادات زیادی به انتخابات این دوره شده که علاوه بر مورد مذکور ، دخالت هیات مدیره معزول و برکنار شده توسط خبرنگاران در برگزاری انتخابات این دوره هم سر و صدای زیادی بلند کرده است.

روز : ماه : سال :