سرتیتر اخبار
 

سالهاست که مردان، زنان و کودکان چند خانواده، در کپرهاهمسفره اند با اسب هایی که قرار است از فروش آنها روزی یکسالشان را بگیرند.به نام خرید و فروش اسب در این مکان ساکن شده اند؛ اسب های باری! اما چادرهایی نیز در کنار این بساط خرید و فروش بنا شده که به گفتۀ آنها محل زندگی خانوادۀ آنهاست.

هشت سال از اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ در گلستان گذشت و مسئولان و متولیان اجرای طرح از وجود مافیای زباله خشک و اجرای ناموفق آن در استان خبر می‌دهند.

رئیس اداره پنبه و دانه‎های روغنی جهادکشاورزی استان گلستان گفت: کشاورزان تغذیه محصول زراعی کلزا را جدی بگیرند.

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور وکلا، حقوقدانان و دانش آموختگان این رشته را بازوان سازمان حفاظت محیط زیست دانست و گفت: برای رفع بعضی از چالش های محیط زیست باید به صورت ریشه ای و عمیق به آن پرداخته شود.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در گلستان 759 فرصت شغلی جدید در واحدهای تولیدی ایجاد شده است.

مسئول ایثارگران مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: پیکر پاک سرباز وظیفه شهید محسن پایمرد برای تشییع به استان گلستان انتقال یافت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: دانشگاهها باید به همت روابط عمومی فعال و پویایی که دارند، با نیاز سنجی و برگزاری کارگاههای آموزشی، محور توانمند سازی جامعه باشند.

دبیر جشنواره رسانه‎ای ابوذر گلستان با اشاره به ارسال 957 اثر به دبیرخانه جشنواره گفت: جامعه خبری استان گلستان از 40 رسانه مکتوب و مجازی مبادرت به ارسال آثار به این جشنواره کردند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت : حدود ۶ میلیارد ریال فروش صنایع دستی و محصولات را در نمایشگاه دهمین جشنواره بین المللی اقوام ایران زمین داشتیم که این میزان نسبت به سال گذشته رشد ۱۴۶ درصد را نشان می‎دهد.

روز : ماه : سال :