سرتیتر اخبار
 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان با بیان اینکه حدود 60 درصد مدارس ما ایمن هستند، گفت: حدود 3هزار و500 کلاس به سیستم حرارت مرکزی استاندارد (رادیاتور و شوفاژ) مجهز شده است.

حدود 30 تا 40 جوان دبیرستانی امشب در گرگان دور هم آمدند و با سوء استفاده از شلوغی خیابان شالیکوبی به سردادن شعارهای ساختارشکنانه پرداختند.

حجت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه در گوشه و کنار کشور سند ۲۰۳۰ را آموزش می‌دهند، خطاب به مسئولان گفت: اصلاً بگویید چرا زیر بار برنامه تربیتی آموزشی آمریکایی رفتید.

اموات به اذن خداوند به دیدار نزدیکان خود می‌آیند و از احوال آنان جویا می‌گردند.

دبیر اولین مجمع همدلی گلستان از برگزاری همایش بزرگ «همدلی» به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) و ورود با برکت این سلاله پاک حضرت زهرا (س) به شهر دارالمومنین گرگان خبر داد و گفت: در این همایش نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان، استاندار گلستان و نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان از صدور ۹۱ هزار و ۴۳۴ جلد سند مالکیت روستایی و ۲ هزار و ۴۶۶ جلد سند مالکیت شهری خبر داد.

آیت الله حسینی گرگانی گفت: افرادی که روایات تاریخی حضور امام حسن عسکری(ع) را قبول ندارند به منابع ضعیف تاریخی رجوع می کنند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: ملت و شهدا سیلی بزرگی به همه استکبار زدند این سیلی آنچنان محکم بود که هنوز اثر آن در گونه استکبار احساس می شود و چنین جراتی به خود نمی دهد که در یک مواجهه دیگر با جمهوری اسلامی قرار بگیرد.

جمعی از زائر اولی ها و محرومین استان گلستان مهمان سفره کریمانه سلطان خراسان حضرت علی بن موسی الرضا (ع)در مشهد مقدس شدند.

روز : ماه : سال :