سرتیتر اخبار
 

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: پایداری وضعیت هوای استان گلستان تا اواخر وقت فردا در استان گلستان ادامه دارد و شاهد افزایش دما خواهیم بود.

فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۱۲۷ کیلوگرم حشیش در راستای طرح نوروزی خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان گفت: از زمان شروع طرح امداد و نجات نوروزی ۱۵ حادثه در جاده‌های گلستان رخ‌داده است.

هنوز چیزی نشده شهید گمنام تپه سرخنکلاته را نامدار کرد و تپه ای که تا همین امروز پاتوق و خلوتگاه بیکاران بود و آشغال ها مسیر آن را تا شهر علامت گذاری می کردند را به یاد میراث فرهنگی آورد!!!

در آستانه عید نوروز قرار داریم و دوباره مسئله جذب گردشگران نوروزی قوت گرفته است، مسئله ای که ستاد سفر فرمانداری گرگان برای آن آماده شده اما هنوز جاذبه های گردشگری ما آماده نیستند!!

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان از آغاز توزیع نهال از ابتدای زمستان در این استان خبر داد و گفت: تا پایان هفته منابع طبیعی 700 هزار نهال رایگان بین مردم و متقاضیان توزیع می‎شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان الگوگیری از سیره فاطمی را حرکت در مسیر تعالی خواند و گفت: جامعه اسلامی در دفاع از امامت و ولایت فاطمی عمل کند.

عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان نقش وکلا در تحقق اجرای عدالت را مهم عنوان کرد و گفت: دادرسی عادلانه بدون حضور وکیل امکان‌پذیر نیست.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با ورود سامانه بارشی به استان گلستان، دمای هوا در استان ۸ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.

روز : ماه : سال :