سرتیتر اخبار
 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در پیامی از رسانه های این استان در پوشش اخبار رزمایش اقتدار عاشورایی قدردانی کرد.

رئیس شورای هیات مذهبی گرگان گفت:هیات های مذهبی تراز انقلاب باید با عملکردی وحدت بخش بیدارگر جامعه در چارچوب نظام و انقلاب اسلامی باشند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان از حضور سرلشکر قاسم سلیمانی در پی درخواست های متعدد مردم استان گلستان به استان گلستان خبر داد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: مردمان ما در ایران اسلامی مردمان هوشمندی هستند و با انواع گرایش ها و مذهب ها در مواقع حساس نجابت خود را نشان می دهند و در یک جبهه قرار میگیرند.

مرگ آبخوان‌ها و نفوذ زبانه آب‌شور دو پیامد اصلی برداشت‌های بی‌رویه است و درحالی‌که گلستان چهاردهمین استان درگیر با فرونشست است اما این دغدغه همچنان جدی گرفته نمی‌شود.

استاندار گلستان گفت : در خصوص نقض حقوق شهرندی و کلاغ پر بردن تعدادی از کارکنان بانک باید به من گزارش مکتوب برسد تا دستور پیگیری دهم.

با پاتک دشمن من و دو نفر از همرزمانم در گودالی پنهان شدیم و حدودا ساعت ۱۴ بود که یکی از همرزمانم دیگر تاب تشنگی را تحمل نکرد و با خارج شدنش از گودال، همه اسیر شدیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: برای تأمین برق مشترکین نیاز به مدیریت مصرف بار استراتژیک داریم، در صورت عدم صرفه‌جویی با خاموشی مواجه خواهیم شد.

سردار حسین معروفی فرمانده جدید سپاه نینوا متولد سال 42 در شهر بابک محله هاوشک استان کرمان است.

روز : ماه : سال :