سرتیتر اخبار
 

مراسم ادای احترام و وداع با پیکر دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و معاون پارلمانی وی با حضور شریعتمداری وزیر کار و ربیعی وزیر سابق کار در گرگان برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی گلستان با حضور فرمانده سپاه نینوا و مسئولین استانی و دانشگاهی در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

مردی که جوانی‌اش را صرف به دست آوردن اعتباری کرده است تا امروز محاسن سپیدش حرمتی باشد برای رهایی گرفتاران و گره‌گشایی مشکلات نیازمندان؛ پسرک دست‌فروشی بوده که طعم فقر را با تمام وجود لمس کرده است.

مدیر حج و زیارت گلستان از ثبت نام ۲۰ هزار و ۲۹۳ گلستانی در سامانه سماح خبر داد، گفت: ثبت نام گلستانی ها در سامانه سماح ۲۳ درصد افزایش یافت.

در پی تصویب شورای آرد و نان گرگان مبنی بر جایگزینی پارچه به جای پلاستیک در نانوایی های این شهر؛ تشکل های مردم نهاد از این اقدام فرهنگی - زیست محیطی استقبال کردند.

ماجرای دادن نوشابه به ازای سنوات به تعدادی از بازنشستگان شرکت زمزم گرگان به درخواست کتبی آنان اتفاق افتاده است.

نایب رئیس خانه مطبوعات با اشاره به دیدگاه مناسب رئیس کل دادگستری گلستان نسبت به مطبوعات و رسانه ها گفت : طی نشست با رئیس کل دادگستری قرار شده شعبه حل اختلاف خاص رسیدگی به جرایم مطبوعاتی در استان گلستان دایر شود.

با حکم سرلشکر جعفری پیش از ظهر امروز سرهنگ پاسدار عبدالله عین علی بعنوان فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا معرفی شد.

مدیر حج و زیارت استان از آغاز صدور روادید زائران اربعین حسینی (ع) استان گلستان خبر داد.

روز : ماه : سال :