سرتیتر اخبار
 

فرمانده سپاه نینوا گفت: امروز با بازگشایی و ایجاد کانال انحرافی بند ولی توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران سوپاپ اطمینانی برای منطقه ایجاد شده است.

خبرنگار خوشنام گلستانی گفت: پزشکانی هستند که علیرغم دریافت حقوق میلیونی از بیت المال، به حق خود قانع نیستند و می خواهند از دردهای مردم، فرصتی برای پارو کردن جیب ها بسازند.

به نظر می رسد در این قضیه تحمل استانداری گلستان به آستانه خود رسیده چون دیده شده که این کانال در انتقادات خود حد و مرزی ندارد و همه راهکارها نیز در این زمینه بی نتیجه مانده است و شاید برخورد قانونی آخرین راه باشد.

مراسم ادای احترام و وداع با پیکر دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و معاون پارلمانی وی با حضور شریعتمداری وزیر کار و ربیعی وزیر سابق کار در گرگان برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی گلستان با حضور فرمانده سپاه نینوا و مسئولین استانی و دانشگاهی در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

مردی که جوانی‌اش را صرف به دست آوردن اعتباری کرده است تا امروز محاسن سپیدش حرمتی باشد برای رهایی گرفتاران و گره‌گشایی مشکلات نیازمندان؛ پسرک دست‌فروشی بوده که طعم فقر را با تمام وجود لمس کرده است.

مدیر حج و زیارت گلستان از ثبت نام ۲۰ هزار و ۲۹۳ گلستانی در سامانه سماح خبر داد، گفت: ثبت نام گلستانی ها در سامانه سماح ۲۳ درصد افزایش یافت.

در پی تصویب شورای آرد و نان گرگان مبنی بر جایگزینی پارچه به جای پلاستیک در نانوایی های این شهر؛ تشکل های مردم نهاد از این اقدام فرهنگی - زیست محیطی استقبال کردند.

ماجرای دادن نوشابه به ازای سنوات به تعدادی از بازنشستگان شرکت زمزم گرگان به درخواست کتبی آنان اتفاق افتاده است.

روز : ماه : سال :