سرتیتر اخبار
 

طبق قانون جدید مدیر کل هلال احمر استانها نباید از نیروهای ماموریتی سایر سازمانها باشد ، به این ترتیب حسین احمدی مدیر کل استان تا پایان فروردین ماه فرصت دارد تا به محل کار سابق خود برگردد.

مدیر کل دامپزشکی استان گلستان گفت: تاکنون هیچ موردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان گلستان مشاهده نشده است.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: متاسفانه در سالهای اخیر فضای فرهنگی و اجتماعی و مذهبی کشور ، استان و شهر گرگان به گونه ای شده است که دیگر مدیران و مسئولین در مساجد ، نمازهای جماعت و مراسمات مذهبی و یادواره های شهداء و ... حضور نمی یابند.

خیرین و مجموعه های فرهنگی مردمی از ابتدای بهمن شروع به اعزام نیروهای تخصصی در زمان های مختلف کرده اند که این اعزام ها تا اواسط فروردین ماه 97 ادامه دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از اجرای بوته کاری و مقابله با بیابان‌زایی در دو هزار و ۱۰۰ هکتار از اراضی شمالی استان و پایان تمام طرح های بهره برداری از جنگل خبر داد.

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه گویا هنوز برخی از مسوولان نمی‎دانند انقلاب شده و پیام استقلال ایران را درک نکرده‎اند، گفت: در برخی موارد انقلاب در دست نااهلان است که مشکلات اقتصادی و معیشتی سامان نمی‎یابد و یا گره تولید و توسعه و اشتغال کور شده و باز نمی‎شود.

علیرغم تلاش‌های انجام شده توسط مسئولان، آمار کودکان بازمانده از تحصیل در گلستان همچنان بالا است و بیش از ۱۷ هزار کودک از تعلیم و تربیت بی بهره مانده اند.

سرپرست پليس فتا استان گلستان از انتقامجويي در فضاي مجازي به علت اختلاف حساب مالي توسط شهروند گلستاني خبر داد و گفت: هر کس به قصد ضرر زدن به دیگران یا تشویش اذهان عمومی اقدام به بیان اکاذیب کند، مجرم محسوب می‌شود و باید در برابر قانون پاسخگو باشد.

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان به منظور تسهیل ازدواج جوانان از سال 79 با ارائه خدماتی همچون اهدای جهیزیه و جشن ازدواج گروهی، در کشور آغاز به کار کرد.

روز : ماه : سال :