سرتیتر اخبار
 

استاندار گلستان گفت: در یک‌سال گذشته 3 بار مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفتیم و بحث اجلاسیه 4 هزار شهید،حادثه تلخ معدن زمستان یورت و بحث سیل که نمایندگان ویژه ایشان به استان سفر کردند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان از افزایش۳۱ درصدی صدقات پرداختی مردم استان در ۴ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

رئیس پلیس راهور ‌گلستان با اشاره به وجود ۲۰ هزار موتورسیکلت توقیف شده در پارکینگ‌های استان ‌‌گفت: پرداخت خلافی موتورسیکلت‌های توقیف شده به صورت اقساطی فراهم شده است.

امام رضا علیه السلام فرموده‌اند: هرکس به روزی حلال اندک خشنود باشد، هزینه زندگی‌اش سبک می شود و خانواده اش در نعمت خواهند بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: در استان ۱۲۶ امامزاده وجود دارد و در دهه کرامت همایش تکریم از امامزادگان در ۷ امامزاده شاخص گلستان برگزار می‌شود.

مسابقات تیراندازی با تپانچه و تفنگ، قهرمانی یگان‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از امروز در گرگان مرکز استان گلستان آغاز شد.

فرمانده انتظامی علی‌آباد کتول با تکذیب وقوع هرگونه آدم‌ربایی در شهرستان علی‌آباد کتول گفت: روز گذشته تنها یک سرقت نافرجام توسط فردی انجام شده که اقدامات برای شناسایی و دستگیری متهم ادامه دارد.

روزهای اخیر شاهد حوادث متعددی در استان گلستان بودیم، حوادثی که بعضی رنگ و روی امنیتی داشت و بعضی هم برای کلاه برداری بود اما با تلاش پلیس و دستگاه قضایی همه ختم به خیر شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: تا پایان سال ۹۷ همه روستاهای استان گلستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

روز : ماه : سال :