سرتیتر اخبار
 

معاون عمران بنیاد مسکن کشور در حاشیه ۸بازدید از راههای روستایی گنبد گفت: در کل کشور ۳۵۰۰ پروژه بهسازی اعم از طرح هادی و زیرسازی و آسفالت معابر پیش بینی شده است.

به گزارش زرین نامه به نقل از قابوس نامه؛ محمدرضا شاملو با عنوان این خبر در جمع خبرنگاران افزود: امسال با توجه به میزان تخصیص بودجه پیش بینی می کنیم۱۰ تا ۱۲ میلیون متر مربع را بتوانیم اجرایی کنیم.

وی در رابطه با سهم قیر مصوب کشور نیز ادعان کرد: از میزان ۱۵۰۰۰ هزار میلیارد ریال قیر مصوب کشور ۵۰۰۰ میلیارد ریال آن سهم قیر یارانه ای است که سهم گلستان ۱۲۰ تا ۱۴۰ میلیارد ریال سهم گلستان است.

شاملو یادآور شد ؛ میزان سهم قیر یارانه ای گلستان بستگی به میزان به تخصیص دارد و حتما ۱۰۰ میلیارد ریال آن در سه ماه سوم امسال تخصیص داده می شود.

photo 2017 12 07 12 35 22

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان نیز گفت: برای ۹۴۲ روستای استان طرح هادی تهیه، تصویب و ابلاغ شده است که ۴۸۵ روستا فاز یک اجرا شده و در ۱۴۶ روستا نیست اجرای طرح هادی پایان یافته است.

محمدتقی زمانی نژاد اضافه کرد: طرح هادی ۲۵۷ روستا نیز امسال اجرا می شود.

وی خاطر نشان کرد: از محل قیر یارانه ای نیز ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر از آسفالت تا پایان امسال در استان اجرا خواهد شد.

گفتنی است معاون عمران بنیاد مسکن کشور از وضعیت راههای روستایی از جمله روستای بی بی شیروان، آق قیه، آق آباد، توتلی کوچک و گدم آباد با حضور مدیر کل بنیاد مسکن، فرماندار ویژه گنبد و نماینده مردم گنبد و داشلی برون در مجلس بازدید کرد.

photo 2017 12 07 12 35 18

فاز یک طرح هادی در ۴۰ روستای گنبد اجرا می شود

نماینده مردم گنبد و داشلی برون در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: امسال در صورت تامین ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته ،فاز یک طرح هادی در ۴۰ روستای شهرستان اجرا می شود.

قرجه طیار با عنوان این مطلب افزود: شهرستان گنبد دارای ۲۰۰ روستا است که تا کنون در ۵۰ روستا فاز یک طرح هادی اجرا شده است.

وی ادعان کرد: بنیاد مسکن تا کنون ۱۸ هزار جلد سندمالکیت مسکن روستایی تا کنون صادر کرده است و ۱۱ هزار واحد مسکونی نیز تا کنون با تسهیلات بهسازی شده است.
طیار خاطر نشان کرد: در حدود ۸۰ روستا مهلت ۱۰ ساله اجرای طرح هادی به اتمام رسیده است و نیاز به تامین اعتبار برای بازنگری دارد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :