سرتیتر اخبار
 

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با همت خیران بیش از 600 میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان جمع آوری شد.

به گزارش زرین نامه؛ هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حدود 400 زندانی جرایم غیرعمد در زندان های گرگان و گنبد، چشم به راه کمک خیران هستند و امیدواریم با کمک خیران تعدادی از این افراد تا پایان ماه مبارک رمضان از زندان آزاد شوند .

وی با قدردانی از همت و نیت خیر، نیکوکاران استان افزود: خیران با مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ، از آسیب های اجتماعی که خانواده های زندانیان را تهدید می کند می کاهند .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: مشارکت در کارهای خیر، گذشت و مهربانی را در جامعه فراگیر می کند و این همان چیزی است که برای آرامش و بالابردن آستانه تحمل جامعه به آن نیازمندیم .

هاشمیان به مردم و خیران اطمینان داد : کمک های آنان فقط برای زندانیان جرایم غیرعمد و دیون مالی هزینه خواهد شد .

وی با بیان این که گلریزان فقط مربوط به ماه مبارک رمضان نیست افزود : افراد در طول سال می توانند با پرداخت کمک های نقدی خود به شماره حساب 0106002975005 یا شماره کارت 6037991899938439 به نام ستاد دیه استان نزد بانک ملی ، واریز و در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت کنند.

هاشمیان گفت: از سال 89 تا کنون بیش از یکهزار و 800 زندانی جرایم غیرعمد و تصادف با کمک خیران ، رضایت شاکیان و پرداخت وام از زندان آزاد شده اند .

وی افزود: پارسال با کمک خیران ، و ستاد دیه 305 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه سخنان خود گفت : با وجود کاهش جرایم در بخش های مختلف استان، محکومین مالی افزایش یافته است که نشان می دهد باید مسئولان اجرایی برای توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال تلاش کنند که خوشبختانه با وحدت موجود بین مردم و مسئولان، گلستان مستعد جذب سرمایه گذار است.

جشن گلریزان مرکز استان دیشب با حضور خیران و مسئولان قضایی و اجرایی استان در گرگان برگزار شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :