سرتیتر اخبار
 

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان با اشاره به لزوم استفاده از متخصصین و کارگزار بومی در تایید صلاحیت شرکت های دانش بنیان گفت: آیین‌نامه‌های مرکز موسسات و شرکتهای دانش بنیان باید شفاف سازی شود.

سرپرست پلیس فتا گلستان در خصوص نفوذ به سیستم های رایانه ای و گوشی های تلفن همراه از طریق نرم افزارهای فیلتر شکن و سرقت اطلاعات کاربران هشدار داد.

طرح ماراتن تولید محتوا در فضای مجازی به همت مرکز شباب استان گلستان برگزار می شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت : کیفی کردن دانشگاه ها ، توسعه تحصیلات تکمیلی و درگیر کردن اساتید و دانشجویان با پروژه های ملی و بزرگ می تواند به پیشرفت علمی استان گلستان کمک کند .

رئیس سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه نینوا گلستان گفت:مرحله اول در راه پیشرفت کشور و استان شناسایی توانمندی ها و ظرفیتهای استان می باشد.

مخترع ایرانی با استفاده از پودر زعفران آدامس‌هایی را تولید کرده که به ادعای وی، استرس را کاهش می‌دهد.

زرین نامه: روزگاری از کرم به عنوان یک موجود بی خاصیت نام برده می شد و توجه ای به آن نمی شد اما امروزه بر اثر پیشرفت علم و دست یابی به دانش کاربردی، از کرم به عنوان تأمین کننده مواد عالی در اراضی کشاورزی بخصوص باغات استفاده می شود.

زرین نامه: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گلستان گفت: ایران اسلامی مملو از استعدادهای درخشان و کم‎نظیر است که در صورت بسترسازی مناسب می‎تواند آینده مدیریتی نظام را تضمین کند.

زرین نامه: صبح دیروز سمیناری پژوهشی با عنوان تولید نانو الیاف سلولزی و نانو کاغذ از باگاس، در تالار شهید شهریاری دانشگاه منایع طبیعی گرگان برگزار شد.

روز : ماه : سال :