سرتیتر اخبار
 

سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی رامیان در شرق استان گلستان از وقوع یک فقره آتش سوزی عمدی توسط مردی در حومه شهر خان ببین این شهرستان خبر داد و گفت: در این حادثه همسر 45 ساله این فرد فوت و دختر 21 ساله اش نیز دچار سوختگی 90 درصد شد.

رییس پلیس آگاهی استان گلستان از خودکشی جوان عاشق در جاده آق قلا خبرداد.

13 گلستانی بر اثر واژگونی اتوبوس حامل مسافر در محور فیروزکوه جان خود را از دست داده و 15 نفر به بیمارستان‌های استان مازندران منتقل شدند.

رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گفت: رئیس قوه قضاییه حکم استیذان و اجازه اجرای حکم قصاص پرونده معروف به چهارراه تابلو گرگان را امضاء کرد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: حدود ۸ هکتار از عرصه های جنگلی شهرستان گالیکش بر اثر آتش‌سوزی شب گذشتبه در آتش سوخت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان با اشاره به شناسایی بیش از ۹۶ حوزه سیل‌خیز در استان، گفت: یک میلیون و ۵۰۰ هکتار در استان گلستان نیازمند ایجاد طرح آبخیزداری است که تاکنون تنها ۷۵۰ هکتار آن انجام شده است.

رئیس بازرسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشریح جزئیات حادثه تیراندازی در پادگان آبیک گفت: سرباز ضارب دچار جنون آنی(سایکوز گذرا) شده است.

بیمه‌ آسیا در دو مرحله پرداخت خسارت حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر مبلغ چهل و چهار میلیارد و یکصد میلیون ریال به بیست و یک خانواده معدنکار جانباخته در این حادثه پرداخت کرد.

روز : ماه : سال :