سرتیتر اخبار
 

رئیس‌کل دادگستری گلستان با تأکید بر برخورد قضایی با کارشکنان در مسیر تولید گفت: با کسانی که در مسیر تولید سنگ‌اندازی می‌کنند برخورد و متخلفان به مردم معرفی می‌شوند.

به گزارش زرین نامه به نقل از گلستان ما، هادی هاشمیان ظهر امروز در جلسه شورای قضایی استان با تأکید بر تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان اظهار داشت: این کارگروه ذیل شورای قضایی استان فعالیت می‌کند و وظیفه آن اعلام اولویت‌های برخورد با فساد و ارائه راهکارهای عملی برای پیشگیری از بروز فساد است‌.

وی با تاکید بر برخورد جدی دستگاه قضایی با فساد گفت: کسانی که فساد آنان محرز و در دادگاه ثابت شود از طریق رسانه‌ها به مردم معرفی می‌شوند.

رئیس کل دادگستری استان برای مدیرانی که نظارت بر زیرمجموعه خود را جدی نمی‌گیرند، هم خط و نشان کشید و اظهارداشت: بر اساس قانون مجازات اسلامی مدیرانی که از فساد زیرمجموعه خود مطلع باشند اما با آن برخورد نکنند و یا به دستگاه قضایی گزارش ندهند در فساد آنان شریک‌ هستند و با آنان نیز برخورد می‌شود.

رئیس شورای قضایی استان ادامه داد: مدیران وظیفه حاکمیتی دارند و نباید در شناسایی و برخورد با متخلفان منتظر دستگاه‌های نظارتی بمانند.

هاشمیان با اشاره به تاکیدات رهبر ‌انقلاب ‌مبنی بر رونق تولید گفت: فعالان اقتصادی در مراجعه به دستگاه قضایی می‌گویند کارشناسان برخی دستگاه‌ها به جای آن که حامی تولید باشند به عنوان سد عمل می‌کنند که این یکی از مصادیق فساد است.

وی افزود: مدیران باید با کارشناسانی که در مسیر تولید کارشکنی می‌کنند برخورد کنند و اگر برای برخورد با مشکل مواجه‌ هستند اطلاعات را به دادگستری ارائه دهند تا از طریق قضایی ورود کنیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :