سرتیتر اخبار
 

در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

از آنجا که ما مثل نسل جدید بد اندیش نیستیم و از سویی روزی ما نیز سوار بر مرکب چوبین خواهیم شد و در ‏آینده در زمره اجداد نسل بعد محسوب می شویم، حقیر به نیابت از شما همرهان طریق، چند ضرب المثل تراریخته و ماریناد ‏شده به دایره ضرب المثل های فارسی اضافه نموده ام که اگر ریا نباشد از تعدادی رو نمایی می کنم، علی برکت الله ...‏

حضرت علی اکبر(ع) جوان رشید امام حسین(ع) الگویی بی نظیر برای همه جوانان است که این روز به عنوان روز جوان نامگذاری شده است.

١٠ برنامه برتر تلویزیون در نوروز 97 از نگاه مخاطبان مشخص شده‌اند که در این میان شبکه نسیم بیشترین تعداد برنامه پرمخاطب را داشته و مهران مدیری، مجری برنامه «دورهمی» بیش‌ترین رأی را به خود اختصاص داده است.

رضا عطاران در فیلم مصادره خیلی راحت با زنی که از دوست خود حامله است ازدواج می‌کند و دوباره همسرش را با یک آمریکایی شریک و در انتها بدون طلاق او را به دست همان ‌آمریکایی می‌سپارد!

سردار غیب‌پرور گفت: حاتمی‌کیا با ساخت فیلم «به وقت شام» خط شکنی کرد، معلوم است یک کار فاخر و با عظمتی مانند «به وقت شام» ترکش دارد، مگر کسی می‌تواند بگوید من در خط مقدم حاضر می‌شوم به شرط اینکه تیر و ترکش نخورم؟

به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی دو اصله نهال میوه غرس کردند.

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: هدف گذاری کل ستاد راهیان نور استان در سال 96 بین اقشار ومحلات و دانش آموزی و دانشجویی تا 12 فروردین سال 97 تا 15000 نفر پیش بینی شده است 

رهبر معظم انقلاب در پی شهادت جانباز سرافراز دفاع مقدس، حاج علی خوش‌لفظ پیام تسلیتی صادر نمودند.

روز : ماه : سال :