سرتیتر اخبار
 

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینکه دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عربستان بزودی فعال خواهد شد، گفت: تعداد افرادی که در سال ۹۶ از ایران به حج مشرف می‌شوند بیش از 86 هزار نفر است.

حسن روحانی در کتاب خاطراتش که مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر کرد، خاطره تغییر نامش از «فریدون» به «روحانی» را تشریح می‌کند.

از بی تدبیرترین حرکت سال تا حکم جنجالی یکی از مدیران ، بدقول ترین و مرد سال گذشته استان گلستان را در ترین های سال 95 را در مطلب زیر بخوانید .

اسامی برخی از کاندیداهای احتمالی که در ادامه آمده فقط و فقط بر اساس شنیده ها و احتمالی هستند و این امکان وجود دارد که برخی از کاندیداهای احتمالی بعنوان نامزد در انتخابات آینده شرکت نکنند.

معاون برنامه ریزی دادگستری گلستان گفت: در ایام نوروز پرونده مسافران نوروزی استان خارج از نوبت توسط قضات کشیک رسیدگی می شود.

طرح نوروزی پلیس با حضور مسئولان و رسانه ها در فرماندهی انتظامی استان گلستان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری جاعل کلاهبردار که زیرپوشش مامور ادارات دولتی اقدام به ۳ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.

هم‌زمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمة‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‎ای استان گلستان گفت : در ایام نوروز هیچ‎گونه افزایش قیمت در نرخ بلیت ناوگان اتوبوسرانی وجود ندارد.

روز : ماه : سال :