سرتیتر اخبار
 

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در صورتی که دانشگاه علوم پزشکی استان به این نتیجه برسد که مدارس باید روزهای بیشتری تعطیل باشد، ما مشکلی در این زمینه نداریم.

به گزارش زرین نامه به نقل از  گلستان ما، احسان گوهری‌راد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: تصمیم امروز کارگروه سلامت گلستان مبنی بر تعطیلی دو روزه مدارس استان برای پیشگیری از شیوع آنفلوآنزا در مدارس است.

وی گفت: براساس مصوبه امروز همه مدارس استان در تمامی مقاطع تحصیلی تا روز سه‌شنبه تعطیل خواهد بود و مدارس در شیفت عصر روز سه‌شنبه دایر می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: در 2 روز آینده با توجه به پیش‌بینی هواشناسی، هوای استان سردتر خواهد شد و هدف ما هم از این تصمیم پیشگیری از بروز این بیماری بین دانش‌آموزان و فرهنگیان و رفع نگرانی خانواده‌ها بود.

وی درباره فوت تعدادی از دانش‌آموزان و فرهنگیان استان در اثر این بیماری ادامه داد: موارد ابتلا یا تعداد فوتی‌ دانش‌آموزان و فرهنگیان استان در اثر بیماری آنفلوآنزا اگر از سوی دانشگاه علوم پزشکی تأیید شود، درست است.

گوهری‌راد بیان داشت: به همه شهرستان‌ها نیز ابلاغ شده در صورتی که مواردی از ابتلای دانش‌آموزان به بیماری آنفلوآنزا گزارش شد، تصمیم تعطیلی مدارس با خود شهرستان‌ها است.

وی گفت: در صورتی که دانشگاه علوم پزشکی استان به این نتیجه برسد که مدارس باید روزهای بیشتری تعطیل باشد، ما مشکلی در این زمینه نداریم.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :