سرتیتر اخبار
 

بعد از فیلتر شدن تلگرام یکی از پیام رسان هایی که مورد توجه قرار گرفت«آی گپ» بود. یک پیام رسان ایرانی که دوسالی است کار خودش را شروع کرده و مدیر آن معتقد است تا 20میلیون کاربر ظرفیت دارد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آغاز طرح رجیستری گوشی و تبلت اپل از امروز گفت: گوشی‌هایی که پیش از رجیستر شدن از گمرک خارج شوند دیگر امکان ثبت در سامانه رجیستری برای فعال شدن در شبکه اپراتوری را نخواهند داشت.

به تازگی وزیر جدید ارتباطات طرحی را معرفی کرده که در آن مدعی شده است، هزینه اینترنت را تا ۳۰ درصد کاهش می دهد، در این تحلیل به بررسی این موضوع می پردازیم.

در ادامه مسابقه خنداننده‌شو، شب گذشته حسین شاهرخ‌نیا و سیده مریم کشفی با هم رقابت کردند.

رئیس مرکز رشد علم و فناوری سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه نینوا گلستان از ساخت دستگاه مهار اسلحه کلاش با قابلیت تکیه گاهی و جمع کننده پوکه در این مرکز خبر داد.

وزیر ارتباطات گفت: به دلیل افزایش میزان استفاده کاربران از اینترنت، فروش حجمی اینترنت متوقف می شود و کاربران می توانند با خرید اشتراک ثابت هر میزان که بخواهند از حجم اینترنت مصرف کنند.

ارائه‌دهندگان کسب و کارهای مجازی، با اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که امکان تهدید برای آنها در فضای ابری وجود دارد، می‌توانند زمان واکنش به حملات سایبری را افزایش دهند.
بیشترین تهدیدات امنیتی ۲۰۱۷ کدام‌اند؟

رئیس سازمان بسیج علمی گلستان با اعلام اینکه مخترعین استان گلستان برای حضور در چهارمین جشنواره علم و فناوری راهی تهران شدند ، افزود: هدف این جشنواره گسترش تفکر بسیجی در عرصه های علمی است .

کارشناس ارشد فضای مجازی با بیان اینکه درباره استفاده از اینترنت باید متخصصین اظهار نظر کنند نه سیاست‌مدارها گفت: سیاست‌مدار ها وقتی به بحثی که درآن تخصص ندارند وارد شوند با عینک حزبی به آن نگاه می‌کنند.

روز : ماه : سال :