سرتیتر اخبار
 

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: خطای نظامی دشمن و به‌خصوص آمریکا و هم‌پیمانان او در منطقه به‌منزله شلیک تیر به انبار باروتی است که هم آمریکا و منافعش و هم هم‌پیمانان او در آتش آن خواهند سوخت.

معاون سیاسی وزیر خارجه در دیدار هیات پارلمانی فرانسه گفت: جنگ اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران باعث تنش در منطقه شده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران تاکید کرد: آینده فلسطین، آینده ای بسیار روشن است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: جمهوری اسلامی ایران با توان موشکی بسیار بالا قادر است تلاویو و حیفا را با خاک یکسان کند.

رئیس دانشگاه دفاع ملی گفت: تهدیدات رژیم صهیونیستی و آمریکا امروز رنگ باخته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما خسته و ناامید به‌دنبال راهی برای بازگشت هستند و ما در این مسیر با همه ارکان و مؤلفه‌های قدرت با این ابرقدرتها روبه‌رو هستیم و سپاه در پیشانی این مقابله قرار دارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: دلیل اینکه روی سند ۲۰۳۰ آن‌قدر کار می‌کنند، چون در این سند دستورات و توصیه‌ها این است که آموزش و پرورش، مناسبات فکری شاگردان را جوری تنظیم کند که اساس زندگی‌شان طبق تفکر غربی باشد.

سازمان بسیج مستضعفین کشور طی پیامی شهادت طلبه بسیجی حجت الاسلام و المسلمین مصطفی قاسمی را تسلیت گفت.

از ابتدای انقلاب تا سال 1397 هیچ کالایی نتوانست رکورد گرانی خود را بصورت افسانه‌ای به برج خورشید برساند که در این سال و پس از آن توانست به رکورد ناتوانی ملت ایران در خرید برسد. حال باید دید که چگونه می‌توان طلسم سحرآمیز گرانی‌ها را شکاند.با همه احوال و حرف و حدیت‌ها، آنچه که امروز می‌تواند زندگی را برای مردم روان و قابل تحمل کند، پائین کشیدن گرانی‌ها از شاخ فیل نخوت و تکبر است و این انجام نمی‌شود مگر با خواست و اراده دولت.

روز : ماه : سال :