سرتیتر اخبار
 

تولیت آستان قدس رضوی از مردم برای حضور باشکوه در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی دعوت به عمل آورد.

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران طی امروز و فردا در ۱۹ استان کشور خبر داد.

رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آیت‌الله شاه‌آبادی، عضو مجلس خبرگان پیام تسلیت صادر کردند.

فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان چند سال است که به وسیله فضای مجازی با هدف ناامید سازی، بی اعتمادی در ارتش، مطالبی را انتشار می‌دهند و این موضوع را به شدت پیگیر هستند.

مجموعه شوراها و نهادهای فرهنگی انقلابی متاسفانه نرم افزارشان به خطرناک ترین نو ویروس یعنی دیوان سالاری مفرط آلوده شده است که ویژگی بارز آنها به یک معنی انفعال و تعطیلی سیستم قرارگاهی آنان است. در چنین شرایطی تحت هدایت قرارگاه مرکزی ولایت امر و امامت امت ؛ نخبگان انقلابی مخاطب اصلی " آتش به اختیار تمیز " ولی امر قرار می گیرند.

پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر و تلویزیون گفت: خانم لیلا حاتمی مگر در کشورهای دیگر اعتراض را با بوسه جواب می دهند؟ اینجا که در اعتراضات 4 نفر از نیروی انتظامی را شهید کردند، این چه اعتراضی است؟ جاهای دیگر وقتی که مردم اعتراض می کنند خیلی به مردمشان احترام می گذارند؟ آنها که مردم را به مسلسل می بندند. خانم حاتمی عجب حرفی زده اند.

مجلس شورای اسلامی در هفته ای که گذشت با حواشی مختلفی از اعتراض به «یک دقیقه سکوت» و حرفهای احمدی نژاد تا تجلیل و تقدیرهای رییس مجلس روبرو بود.

محمدعلی رامین درباره نامه ‌احمدی‌نژاد به رهبر انقلاب معتقد است: احمدی‌نژاد به وعده فروپاشی نظام اسلامی و حمایت شیطان دل خوش کرده است. او فقط یک شیطان حقیر و ابله است که خودش را ناپلئون بناپارت پنداشته تا میوه انقلاب را بچیند.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: در شورای تامین استان با حضور نماینده وزیر کشور تصمیم گرفته شد با افرادی که در آن محل حضور دارند و بارها به آنها تذکر داده شده بود، برخورد شود.

روز : ماه : سال :