سرتیتر اخبار
 

فرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شوراهای شهر گنبد و اینچه برون خطاب به منتخبین گفت: کار شورا و شهرداری یک کار تخصصی است و اجازه ورود حاشیه های سیاسی را به آن ندهید.

به گزارش زرین نامه به نقل از قابوس نامه، عبدالقدیر کریمی با تاکید بر استفاده از تجربه شوراهای ادوار گذشته در مدیریت شهری و همچنین متخصصان این حوزه تصریح کرد: انتظار و مطالبه مردم در این زمینه از شما بسیار زیاد است و امیدواریم با انتخاب شهردار، شهر نسبت به گذشته شرایط بهتری در توسعه داشته باشد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس در ادامه با اشاره به فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: 261 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار یک هزارو 20 میلیارد ریال در این هفته افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد .

وی افزود: در این پروژه ها که 223 مورد افتتاح و 38 مورد کلنگ زنی است 355 نفر اشتغالزایی مستقیم پیش بینی شده است و اعتبار آن نیز نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش داشته است.

کریمی اشتغالزایی یکسال گذشته در شهرستان را 622 نفر در حو.زه اقتصادی و عمرانی و در سایر حوزه ها نیز 1555 نفر عنوان کرد.

فرماندارویژه گنبدکاووس با اشاره به برخی از پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت، مرکز تروما شرق گلستان دربیمارستان شهید مطهری، پارکینگ طبقاتی، سد لاستیکی ، مرکز پزشکی هسته ای و طرح های گازرسانی را از مهمترین آنها عنوان کرد.

قرجه طیار،نماینده مردم گنبد در مجلس شورای اسلامی نیز بر اهمیت جلوگیری از هر گونه کار سیاسی در شورا تاکید کرد و گفت: منتخبین با هر دیدگاه و مذهبی نماینده همه مردم هستند و فارغ از هر گونه گرایش باید در راستای توسعه متوان شهر گام بردارند.

حفظ وحدت در راس امور مدیریت شهری باشد

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در مراسم تحلیف شوراهای شهر و روستای این شهرستان بر حفظ وحدت اقوام در مدیریت شهری تاکید کرد و و خطاب به اعضای شورای منتخب افزود: شما به عنوان تصمیم گیران حوزه مدیریت شهری باید این مسئله توجه کامل داشته باشید.

qaboosnameh_5.jpg

آخوند عبدالباسط نوریزاد با عنوان این مطلب افزود: برای این وحدت از مال و جان هزینه شده است و دشمن نیز همیشه به دنبال آسیب زدن به این وحدت است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش علاوه بر حفظ وحدت همکاری و مشارکت با دستگاهها و نماینده مجلس ٰ پرهیز از خود رایی ، اخلاص در عمل را از جمله توصیه های دینی خود به اعضای شورا دانست و افزود: شاید در انجام کار با کمبودهایی نیز مواجه باشید اما مدیر موفق مدیری است که با وجود کمبودها حوزه مربوط به خود را مدیریت کند.

آخوند نوریزاد با اشاره به ترکیب شورا که تلفیقی از برادران شیعه و سنی است تصریح کرد: این ترکیب موجب خوشحالی مردم شده است و امیدواریم در حل مشکلات مردم نیز به تمام سطح شهر توجه شود و خدمات لازم انجام شود و بین شرق و غرب و شمال و جنوب شهر تفاوتی نباشد.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس بر تقدم قانون بر هر مسئله دیگر نیز تاکید کرد و گفت: به خاطر منافع شخصی و قومی هیچگاه قانون و عدالت را زیرپا نگذارید و از بروز هر گونه اختلاف بین شورا جلوگیری کنید.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :