سرتیتر اخبار
 

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ارتش گفت: آمریکا دشمن اصلی این مملکت است، همچنان‌ که به گفته امام (ره) آمریکا شیطان بزرگ است.

به گزارش زرین نامه به نقل از پارس فارس، امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامیایراندر مراسم یادواره شهدا شهرستان شهریار ضمن گرامیداشت فرا رسیدن دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به روند دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی اظهار کرد: وقایع بسیاری توسط استکبار در کشور رخ داد که هيچ‌گاه از یاد ملت نمی‌رود، کودتای ۲۸ مرداد، واقعه طبس و حادثه هواپیمای مسافربری، ما هیچ‌گاه با مستکبران و ظالمان کاری نداریم.

اسماعیلی گفت: یکی از دلایل شعار «مرگ بر آمریکا» همین رذالت‌های دشمنان مستکبر است و مردم ما هیچ‌گاه این دشمنی‌ها را فراموش نمی‌کنند؛ اما انقلاب بهترین نعمت الهی است که در دل مردم می‌ماند، انقلاب ما مسلحانه نبود، بلکه تجلی محبت بین امام راحل(ره) و مردم بود و در ادامه آن حماسه شهدا را در اذهان مردم غیور و مقتدر ما ثبت كرد.

وی افزود: شهدای ما از سراسرایرانهستند و جوانانی که در دفاع مقدس بودند جان خود را در دست گرفته و به مرزها رفتند تا دشمنان را بیرون کنند، شهدای ترور و شهدای مدافع حرم به ما فهماندند که در صف کربلا قرار گرفته و همیشه می‌توان قیامی کربلایی کرد، بسیاری از شهدای مدافع حرم حتی انقلاب و دفاع مقدس را ندیده بودند، اما با تمام توان در مقابل دشمنان انقلاب و اسلام ایستادند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش با بیان اینکه همه ما باید مراقب باشیم، دست دادن و لبخند زدن به دشمن در کشورِ شهدا معنایی ندارد اظهار کرد:آمریکادشمن اصلی این مملکت است، همچنان‌ که به گفته امام خمینی(ره)آمریکاشیطان بزرگ است.

اسماعیلی تصریح کرد: دشمن در اطراف ما پایگاه های زیادی دارد، کافی است سر را برگردانیم تا کشور جولانگاه آن‌ها شود، اما هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهیم که حتی فکر این امر در ذهن دشمنان ما رقم بخورد، شهدا برای امنیت کشور خون دادند؛ از این رو باید همیشه مراقب دشمن باشیم.

وی با اشاره به لزوم هوشیاری در مقابل دشمن گفت: هیچ مماشاتی با دشمن نداریم و این را از شهدا یاد گرفته‌ایم، باید مراقب مواضع فرهنگی باشیم؛ چرا که دشمن به دنبال ایجاد خلل در آن است و می‌خواهد دو بال نظام جمهوری اسلامی یعنی شهادت و مهدویت را قطع کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش در پایان با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به ولایت فقیه خاطرنشان کرد: امروز حساسیت دشمن حضور مردم در کنار ولایت فقیه است، مردم ما به درستی دشمن را شناخته‌اند و با تلاش و همّت جوانان غیور به زودی دشمنان از صفحه روزگار محو می‌شوند.

انتهای پیام/

۰ ۰

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :