سرتیتر اخبار
 

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هنوز معلوم نیست که در جلسه سه شنبه اسامی کاندیداهای منتخب مورد بررسی قرار بگیرد ولی تا این لحظه روی هیچ فردی بحثی صورت نگرفته و کسی پیشنهاد نشده است.

به گزارش زرین نامه؛ حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص فرآیند انتخاب شهردار جدید تهران اظهار داشت: در جلسه صبح امروز فرآیند انتخاب شهردار پایتخت بررسی شد و در جلسه هم اندیشی سه شنبه هفته آینده مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه هم اکنون نمی توانیم زمان مشخصی را برای انتخاب شهردار اعلام کنیم، گفت: برخی جزئیات این فرآیند انتخاب شهردار نیاز به اصلاحات دارد که پس از رفع آنان می توانیم بر روی گزینه های پیشنهادی تبادل نظر کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه تصریح کرد: هنوز معلوم نیست که در جلسه سه شنبه اسامی کاندیداهای منتخب مورد بررسی قرار بگیرد ولی تا این لحظه روی هیچ فردی بحثی صورت نگرفته و نام کسی پیشنهاد نشده است.

پیش از این نیز علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری تهران سرپرست دارد و بر اساس قانون سه ماه می‌توان تهران را با سرپرست اداره کرد، گفت: در بحث انتخاب شهردار جلسه هم اندیشی برای بررسی فرآیندها برگزار شد و دقت داشته باشید که در مردادماه اعضای شورای شهر بحث شهردار را در دستور کار قرار داده و نهایتا 16 معیار پیش بینی شد که بر اساس آن شهردار را انتخاب کردند و حالا برای اینکه ببینیم آیا همان فرآیند و شیوه ادامه یابد یا نه؟ جلسه‌ای برگزار کردیم و جمع‌بندی کلی جلسه این بود که شیوه و فرآیند انتخاب شهردار متفاوت از گذشته نباشد اما مقرر شد اگر اعضا نظر اصلاحی دارند ظرف چند روز آینده اعلام کنند.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه طی چند روز اخیر اسامی و نام‌هایی در مورد گزینه‌های شهرداری تهران از سوی رسانه‌ها، جریان‌ها و ... اعلام شده است، گفت: اعضای شورا تا کنون بر روی مصادیق و گزینه‌های وارد نشده و این اسامی تنها گمانه زنی است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ممکن است که شهردار آینده از میان اعضای شورای شهر انتخاب شود؟ گفت: ما در گذشته بین اعضای شورای شهر بحث مشخصی داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که هیچ کدام از اعضای شورا از شورا خارج نشوند و تا این لحظه بحث جدیدی در این خصوص صورت نگرفته است.

انتهای پیام/م

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :